Zosvetlenie chlpkov peroxidom

Aquamarine1313

Ja som si odfarbila chlpky na ruke a uplne skvelo to dopadlo, kedže som tmavá tak mi to dosť vadilo. Kúpila som si 6% peroxid a melirovaci prášok zmiešala a nechala pôsobiť 10min trochu to svrbelo, potom som to zmila antibakteriálnym mydlom a teplou vodou a nakoniec som si ich natrela krémom na citlivu pokožku.Chlpky su skoro priesvitné

Patinka

Kupila som si 3% peroxid, nemali iny a v drogeriach ho nemali tiez.. Samotnym peroxidom asi nezosvetlim nic vsak ?? Co si mam k tomu kupit,kde a za kolko ?? Bolo by blbe odfarbit chlpky na zadku ??

Patinka

Kupila som si 3% peroxid, nemali iny a v drogeriach ho nemali tiez.. Samotnym peroxidom asi nezosvetlim nic vsak ?? Co si mam k tomu kupit,kde a za kolko ?? Bolo by blbe odfarbit chlpky na zadku ??

ashblackbrow

mna zaujima ci palette color shampoo 320 mi odfarbi moje povodne popolavocirrnohnede tmave vlasy.Kym ich slnko neopali su cietne aj bez farby.Tlmeny otien skor do tmavo sivo popolava su.dva roky ziaden tonovaci sampon nepouzivam predtym hocijaky hnedy otien tonovacieho samponu som mala vzdy len 15min vzdy uplne cierne vlasy ale ako pneumatiky som mala a bol to velmi neprirodzeny tazky efekt.Uz davno som sa pohravala s myslienkou na blind co ma odradza ze mi rychlo rastu vlasy a tu tmavost kazdy mesiac znicila by som si vlasy.Kto je povodne tmavy to kazdy mesiac si budem musiet zosvetlit vlasy a to je to co nechcem.v nose som si uz peroxidom cierne chlpy davno odfarbovala a v pohode.A ako je to s 320 shamppnom ako by mi vlasy odfarbilo a sucasne znicilo?

Err12345

NIE NEDUSíM SA ANI MI ZAťIAľ NENI ZLE, ODFARBILA SOM SI TO DNESKA POOBEDE , ALE JA SOM ZACALA MAT STRASNY STRACH ABY SA MI NIECO NESTALO..