ploche brusko- cviky

Príspevok v téme: ploche brusko- cviky
ploche.brusk

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

lena251

a to musis ozaj kazducky den? ci mozes sem tam jeden vynechat? vcera som skusila tieto cviky. cvicila som aj doteraz tiez z video z youtube, no dake tehlicky veru nemam a cvicim uz ten mesiac. hmm. to moje problematicke brucho. mam nanho nervy.

ploche_brusko

ale super su to cviky, ja idem o chvilku tiez cvicit :D uz ich poznam naspamat, cize teraz to robim tak ze si zapnem telku, alebo film na pc a pri tom cvicim, a to tak ze kazdy jeden " jednotlivy cvik" robim 20x a kazdy den si pridavam o jedno cislo hore ( cize dnes uz mam 23 ) ja dufam ze vysledky sa dostavia do konca leta :)

ploche_brusko

fuuha, no tak od oka to neviem :D a nie je teraz doma, nemam sa jej ako spytat, ale tak takych 5 cm urcite :) nema uplne uplne ploche brucho ako doska, je trosku vypulene, ale proste vidno ze tam nema tuk, ale ze su to svaly :)

ema123

A sestra mala za 1 a pol mesiaca aký výsledok? Mňa zaujímajú hlavne cm. Myslím si, že cvičením by mali svaly na bruchu spevnieť a stiahnuť ho. Daj nejaké výsledky, aby to bolo motivujúce. :-)

ploche_brusko

nie necitim, vravim je to kratka doma na to aby mohli byt viditelne vysledky, a ani som necvicila kazdy jeden den z tych 10. treba mat trpezlivost, to je ako keby si chcela jeden den drzat hladovku a na druhy uz by si chcela mat o dve cisla mensie oblecenie, proste nezmysel...