MMS kvapky

Jaja15

Chloritany sa volakedy používali na dezinfekciu vody na kúpaliskách, koľko ľudí sa nechtiac napilo vody a nebolo im nič. Napriek tomu si myslím že osobne by som to vyskúšala len pri rakovine. Tam už človek nemá veľmi čo stratiť, asi by som to vyskúšala ešte pred chemo. Ale pri bežných chorobách by som uprednostnila klasické overené doplnky.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

viktoriabb

kupel si robim 30 minut v co najteplejsej vode aku znesiem aby sa otvorili pory na kozi a mms preniklo do tela aktivujem 40 kvapiek do plnej vane... po takomto pravidelnom kupeli sa clovek citi ako znovuzrodeny zmiznu bolesti klbov svalov... a zenam mozu zmiznut aj cysty myomy... a ine smetiska v tele..samozrejme nejde len o to brat mms alebo robit si kupele ale aj zmena zivotospravy...

Cliattsi

ViktoriaBB- MŇA ZAUJÍma, koľko kvapiek, príp. ako si pripravila ten.kúpeľ, či to bolo len do čistej vody a druhá vec -AKO DLHO TRVAL TEN DOBRÝ EFEKT Z TOHO? SKÚS PROSÍM ŤA PRESNEJŠIE OPÍSAŤ TEN POCIT. DÍKY. ZAUJÍMA MA TO.

BJ- áno. mms oxiduje.aj ľudské bunky, ČERVENÉ KRVINKY.Pozri sa sem nespechejtedorakve.cz

viktoriabb

mms kvapky su uzasne ja odporucam hlavne kupele aspon zo zaciatku ten polhodinovy kupel je uzasna ulava po tele... fakt su to zazracne kvapky... ten kto nane pise negativnu recenziu je bud zaplateny aby robil zle alebo clovek co o tom nic nevie...

Raziel101

Mam osobnu skusenost ,žiadne vedľajšie účinky .
Odzneli mi bolesti zapalu za lopatou ,ktore ma trápili už dva roky . Pri naznaku prechladnutia a začiatočnej chrípke to učinkuje do 24 h .
Nie som ani za ani proti vyskúšal som citim sa lepšie. Toť vše .

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

BJ

Precital som zbezne ten clanok od Luda. A mam otazku. Kde je dokaz, teda referencie, alebo ci urobili nejaku studiu, ked tvrdia, ze chlordioxid (aktivna zlozka MMS), oxiduje aj zdrave bunky. Netvrdim, ze to tak nieje, ale bolo tam napisane, ze vraj to nezabije ziaden patogen v tele,
pretoze, kym sa to dostane do zaludka, zreaguju tie iony v chlordioxide so sliznicami a poskodia zdrave bunky. Teda ze to zabije nejake patogeny mozno tak v pazeraku maximalne, na povrchu sliznice.

To, ze to zabija patogeny, je jasne. Na to sa to aj pouziva, ked sa dezinfikuje voda. Ide len o to, ako to funguje v tele, ci to oxiduje aj zdrave bunky a ci sa to stihne dostat k patogenom. Z mojej skusenosti to patogeny zabija v tele, aj posobi aj na parazity. Mam to vypozorovane v tele. Takze si myslim, ze dotycna, sa tam myli. (majitelom tej stranky, vyzera byt Sarah Vaughter, ktora je aj dole v komentoch)

Ide o to, ze toto sa da lahko otestovat, do dvoch rovnakych poharov cistej vody, sa da rovnake mnozstvo MMS, a do jedneho sa pridaju zdrave bunky a mera sa mnozstvo chlordioxidu papierikmi na to urcenymi. Myslim si, ze takto by sa dalo zistit ci to oxiduje aj zdrave bunky.
Ale aj to nieje dokaz, ze sa to nedostane aj do tela a nezabija patogeny aj tam. Napriklad, na videu z malariou a MMS, vyzera, aspon podla vysledkov, ze to malariu lieci, cize sa to do krvi dostane urcite. A dokonca to tam zabija malaricke parazity.