MMS kvapky

sg

Patrik 1205, na stranke o Cage je uvedene, ze pri rakovine pancreasu pomohla huba Caga, praskova forma. Viac o MMS najdes na stranke www.mms1 . sk / choroby A - Z - navod - na - uzivanie.

Prezyvka055

Jaja15 - ani MMS ho nevylieci, ale pri IV to kludne moze vyskusat. Tam mu totiz nepomoze uz ani svatena voda, takze v tomto pripade to uz je jedno.

Jaja15

Netvrdím že MMS je neškodný prípravok, ale ak má niekto také ochorenie ako rakovina, tak za vyskúšanie to stojí....Každý vie, že chemoterapia je jed a napriek tomu ju používajú pri liečbe...a veľa, veľa krát sa podáva len paliatívna chemo,ktorá mierni len príznaky ochorenia a stav len zhorší....Takže netreba nikoho odsudzovať kto pri takomto ochorení skúša hocičo, je to na zvážení každého pre akú liečbu sa rozhodne pri takomto ochorení, kde mu ani klasická medicína nedáva nádej na vyliečenie(hlavne III. a IV:štádium)

Patrik1205

Zdravim...Dnes zistili mojej mamine Rakovinu pankreasu.Ma uz aj metastazy na pečení...Docital som sa o lieku MMS no neviem ako to mam ďakovať...Prosím vás poraďte mi...patrikbalog1205@gmail.com

SadP

Na MMS mas rozne kury a protokoly, zavisi od situacie, aj toho, kolko znesies a ako to na teba posobi. Zakladny mas 1000, kedy beries 3x8 kvapiek, kazdu hodinu davka. Na tazsie ochorenia treba ist ale casto vyssie, aj 12 daviek za den (niektori beru az 15) a podla toho, ako znasas, aj zosilnit davku. Takisto pouzit aj DMSO, ktore zvysuje ucinok.

Su aj narazove protokoly, prvy bol na malariu, kedy sa vystupalo az na 15 kvapiek, 2x denne. To ale vela krat skoncilo az vracanim.

Celkom dobry stred je takzvany Clara protokol 6+6... to znamena, ze s odstupom 12 hodin, zoberes 6 kvapiek, a za hodinu znovu 6. Da sa aj viac, 7 alebo 8, popripade ak zvladas, tak do stredu dat este zopar 3 kvapkovych daviek. Daj vyhladavat cez google MMS protocols, a najde ti ich.

sg

xxxsamecxxx mozes prosim uviest, kolkokrat denne si brala MMS, ako dlho a ci sa ma brat nalacno, alebo s jedlom? Dakujem.

jarosto

dobry vecer nacoprezyvka

chcel by som sa na vas nakontaktovat lebo mama ma ten isty problem. piste na email: stofanjaro@post.sk

dakujem s pozdravom

jaro