otazky na rng

a2

RNG chcem sa opytat ci mozem betain HCl, ktory uzivam len ked mam problem s bolenim zaludka ked mi netravi po jedle,nahradit pankcreolanom?

a2

RNG chcem sa opytat ci mozem betain HCl, ktory uzivam len ked mam problem s bolenim zaludka ked mi netravi po jedle, pankcreolanom?

5qo

kariol ale ty by si mal dostat niakeho panaka za zasluhy ako tu pomahas ludom,len ma udivuje ze ta to bavi a ze na to mat cas stale kazdemu pisat tu istu edukovanu radu "chod k doktorovi"vdaka radam rng sa mi velmi zlepsila kvalita zivota a konecne nebyvam stale chory a stale v nemocnici a nepotrebujem dokotorov (aj tak cim viac som k nim chodil-a cim viac liekov som bral tym som bol viac a castejsie chory)ako to bolo poslednych 15rokov,a komu si pomohol ty? ale mas sancu niekomu pomoct,napriklad mne by si pomohol tym ze by si sem prestal chodit urazat ludi a riesit si komplex menejcenosti,prajem krasny den

lenka000

ahoj RNG,
chcela by som sa opýtať keby som si objednávala z swansonvitamins.com - saw palmetto, wild yam a dong quai, či by neboli problémy s tým, že ide o objednávku z USA do Europy, a aké by boli približne dopravné náklady? dakujem