Uzitocne typy na dovolenku do Tuniska

Leyla753

určite niečo na hnačku - najlepšie enterol a niečo na bolesti hlavy a dezinfekciu myslím že to je základ všade ;)

jaa22

nuz pardoon, spomenula som prachy tak si niekto pomyslel ze zavidim ale fakt som to tak nemyslela:) ja len ze taketo rady sa docitas na nete vsade, das si do googla a najdes dlhoke clanky o vsetkom moznom na co si dat pozor, coho sa vyvarovat a tak..takze ja by som na forum nepisala, jedine ze by som sa chcela pochvalit:D ale vazne prajem ti tu dovolenku, nech vyjde bez hnaciek a tych nechutnych turkov si nevsimaj:D

imunitka

Ja som bola v tunisku a moc sa mi tam nepacilo, lebo je to taky spinavy narod.tak si davaj pozor na domorodcov, lebo su na plazi drzi, mna aj po zadku buchli a to som isla s frajerom,ktory bol hned vedla mna. Tiez sa nenechaj zatiahnut do hociakeho obchodu, lebo oni stoja pred obchodmi a lanaria ludi, dokonca tusim vedia aj frazy po cesky. Znamej sa stalo, ze ich zatiahol do nejakeho obchodu a zavrel za nimi dvere, dokym si nieco nekupili.
Tiez sa neoplati jest ani v hoteli mliecne veci, ako zmrzlina, mliecna ryza a rozne kremy, lebo v tom mozu byt bakterie.A tiez nepit vodu z vodovodu, lebo obsahuje viac mineralov ako sme my zvyknuti a z toho su hnacky. My s priatelom sme nejedli nic z horeuvedenych jedal a nic nam nebolo cely pobyt. Kamarati to jedli a tiez pili koktejly s ladom a vsetci do jedneho dostali hnacku.Ja som si ten lad odtial vybrala a bolo fajn.Ale potom hned po prichode domov sme s frajerom dostali hnacku.ale to neviem z coho:DD

rada

jaa22 co je na tom, ze sa pochvali aj kam ide? aj ked sa vlastne nechvalila a pytala normalnu vec. Kazdy kto ide na dovolenku chce byt pripraveny na vsetko co je nutne. Takze normalna otazka a v tvojom pripade akoze co sa tyka penazi a dokladov samozrejmost...

hajnal, hlavne si daj pozor na tu vodu, ked som bola ja naposledy v Tunise, tak moj priatel dostal aj hnacky (hoci... tabletky proti hnackam, nejaky alkohol, ktory si budes davat pred jedlom, resp. kazdy den na creva a zaludok.. dalej ako babe radim, davat pozor na turkov, su totiz trosku vtieravi, tak netreba doverovat kazdemu...

jaa22

hmm ked myslite ze zla nalada znamena tristo smajlikov tak ok potom ...
a ja zato nemozem ze niektori jedinci su nechapavy a velmi urazlivy :D neviem ako preco by som mala zavidiet, nemam preco, ja mam jednu super dovolenku za sebou, co ma po tunise:D

dobra vila

Ahoj, tu mas nejake rady:
www.tunisko.com
Tam aj na hlavnej stranke mas vselijake rady od plazi, po obchody, ludi...
A ohladom ockovania som ti nasla toto:
"Povinné očkování neexistuje. Doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B (do letovisek není nutné ani to)."
Ale ak nie som ockovana proti hepatitide, tak ja sama ti to doporucujem, osobne bez som bez toho tam asi nesla.

Inac, ten prvy prispevok zas napisal nejaky inteligent, ze? :-/ Nechapem, preco sa tu niektori jedinci musia pravidelne odbavovat a kritizovat fest a furt relativne normalne polozenu otazku.

hajnal

sorry ale ja som myslela hlavne nato ze ci treba sa zaockovat alebo pripadne naco hlavne dat pozor okrem pitia vody...a tak..