Farba na vlasy (modra, zelena...)

Príspevok v téme: Farba na vlasy (modra, zelena...)
kuku7890

ahojte,

uz dlhsiu dobu si chcem dat spravit melir bud nejaky zeleny alebo modry (mozno skombinovat) nie ale nieco totalne blaznive, neni som punkac:) tak ma napadlo, ma s takymito farbami niekto skusenosti,viete kde sa daju zohnat? kadernicka ma len modru ale dost tmavu nevyraznu. musela by som si teda doniest. ako som ale hladala na internete, nikde som nenasla ziadny internetovy obchod ktory by taketo farby ponukal. hladala som aj po obchodoch, nikde nic. najlepsie by bolo keby to bola slovenska internetova stranka, z ciech to objednavat nechcem. ale keby sa nic ine nenaslo, pri najhorsom moze byt aj to. velmi pekne dakujem:)

Roninka

nestrapnujte sa takouto farbou vlasov. Nechajte si svoju prirodzenu a spravite lepšie. O vlasy sa starajte kvalitnou vlasovou kozmetikou a urobite najlepšie

Sandra15

Cawte baby tu je stránka kde sa dajú zohnať farby Direction a Manic Panic - www.rokershop.sk a metalshop.sk. Cena za jednu farbu je 10 eur. Je pravda ze sa rýchlo vymýva. Čim dlhšie vlasy tým viac farby. Su to prírodné farby teda žiadne škodlivé látky. Tieto farby väčšina nazýva veganske farby. Su to skôr pigmenty ktoré neničia vlasy a nevysušujú korene hlasov a celý vlas. Ale pred prvým farbenim si treba na blond odfarbiť, čim belsia tým lepšie. Ale keďže ja mam modrú farbu na celých vlasoch tak neodporucam sa ist cez leto kúpať lebo pigmenty pustaju a neodporucam nosiť blede oblečenie

sewie

thaiky- a ake farby chces?...ja som mala kedysi fialovy melir:) nechala som si z anglicka poslat taku zelatinu ktora farbi vlasy...ale pocitaj s tym ze sa to rychlo vymyva a tieto farby dost vysusuju vlasy, plus ak mas tmave ta bude treba najskor odfarbit

thaiky

cawte ja by som si chcel dat farebne vlasy velmi sa mi to fakt paci a newiem ako si to mam spravit poradite mi niekto prosim.....hmmm

siska586

ahojte, chcela by som poradit: som totalna bruneta a chcem si prefarbit cast vlasov na ruzovo, musim si najskor peroxidom odfarbit vlasy??? neznici mi ich to totalne??? nemam si prefarbit normalnou farbou vlasy na blond a ptm farbit ruzovu dalej na to??? a este chcem typ ze kde v BA v nejakom obchodiku sa da taka farba kupit, a nevidrzi mi to iba kratko? najradsej by som bola kebyze dlhsie

sewie

ja som si nieco podobne objednala z anglicka a tam je nakrabicke napisane-20-30 minut ale radsej par hodin!ak sa da, nechat cez noc:)

office rat

Ahojte. Tak ja som prirodzená bloncka, mala som Directions - Apricote, a po dvojitom farbení chytila veľmi slaubčko, iba s odleskami oranžovej - je potrebné nechať farbu oveľa dlhšie, ako je odporúčaný čas /20-30 min/ - kamarátka má červenú a intenzívne jej chytila po 4-5 hod. pôsobení farby na vlasoch. Vymývajú sa rýchlo, 2-3 týdžne vydržia pri umývaní vlasov 3x do týždňa. Sú to veľmi šetrné farby bez peroxidu, komu vadí klasický zápach farieb alebo podráždenie pokožky pri Direction nič také nehrozí.Navyše nie sú testované na zvieratkách, čo je dalšie plus :-)
Teraz idem skúsiť odtieň Bright daffodil, uvidíme výsledný efekt :-) Objednávam z Hiraxshopu, trvalo to necelých 10 dní. Jediné, čo ma mrzí pri týchto farbách, že to musí ísť len cez net, v žiadnom kamennom obchode som ich ešte nenašla. Keby mal niekto tip, rada uvítam :-)

Catali_na

ja ti poradím iba to, že si to dobre rozmisli. Kamoška si dala krásny modrý sveltý melír a po pár mesiacoch sa jej to vymylo a mala ten melír hnusný skoro šedivý a tak si to musela prefarbiť