v 3o tyz. tehu a mala som rano slabe krvacanie ktore preslo???

Príspevok v téme: v 3o tyz. tehu a mala som rano slabe krvacanie ktore preslo???
lenkaaaaaa

Ahojte,poradte dnes som sa rano zobudila sla na wc,nemala som bolesty ani nic take len som zbadala ze ide krv nebolo to vela trosku ked som to zotrela par krat preslo to... som v 30 tyz. tehu a bojim sa preco to tak prislo,..ma niekto podobne skusenosty? Keby to bolo nieco vazne tak by to nepreslo a krvacalo stale nie????? poradte bojim sa ci je vsetko ok...dik

zlatuna

nemáš skype alebo icq?? mohli by sme občas popísať tammm,,,
vieš ja som prvorodička a nejaké tie rady by sa mi zišli

lenkaaaaaa

ako viem ze na slovensku je to onicom co sa tyka doktorov ja som v usa tak je to tu trocha inak...co som rada. ako mne povedal dr. to iste co tebe ten druhy vies ono sanca na potrat je az do 3 mesiaca to ty povie kazdy dr. kym nemas krvacanie a ine priznaky tak sa neboj musis byt kludna niekedy psych. viem urobit viac skody len relaxu zdravo papaj to je dvolezite a tes sa. Tie bolesty na zaciatku som mala aj ja ,..ked ta bolest dojde tak si len lahnut musis alebo sadnut...ja som to mala ze som sa v tom momente nemohla pohnut tak som par sekund zostala v tej polohe v akej to prislo a preslo to...
Sex tak ten zatial mame stale :-) inak by to chybalo,netreba sa tomu branit kym ty tvoj dr. nepovie ale ako ked som sa ja stazovala aj na tie krce a bolesti dr. to nezakazal len treba ist na to pomaly.

zlatuna

lenkaaa...si zlatá, vieš ja sa bojím, lebo bola som viacerými gynekologmi a každý mi vravel, niečo iné, jeden, že je to príznak hroziaceho potratu, iný, že bolesti sú preto, že sa rozťahuje maternica-tak človek je ako blbý potom
ja som bola aj v nemocnici v 7. týždni....-ale bolesti mi neprestali stejne, a mám ich skoro každý deň
inak ako je to so sexom, to nevieš??? ja som bez sexu, ale manžel...-no des,,,myslíš, že aspoň petting a mazlenie je dovolené?? lebo môj gynekolog mi vravel na začiatku, že sex je lepšie vynechať..-len neviem, či to myslel ako celé tehotenstvo alebo eln na začiatku niekoľko týždňov

lenkaaaaaa

neboj to je ok,...aj ja som mala a niekedy dost silne ale to sa ty len vsetko v tele posuva a prichytava na inu cast a maternica sa posuva a raste ...hlavne to maju tie ktore su prvo rodicky ...tak mi to povedal dr...ked si uz viac krat v tehu tak to nie je az take silne...

zlatuna

čawko lenkaaa....v10.-tom týždni ale bolesti mám dosť často, a snažím sa ani nič ťažké nerobiť
mám strach

lenkaaaaaa

asi ano....v ako si tyzd.? ja som mala zaciatok tehu bolest v podbrusku ale dr. vravel ze je to normalne ..teraz som v 30 tyz. a tak ties sem tam to pride ale je to ked sa rychlejsie pohnem,vraj treba pomaly pohyb....