žiarlivá, majetnícka, podráždená, nervózna, hnusná - taká som :-(

Príspevok v téme: žiarlivá, majetnícka, podráždená, nervózna, hnusná - taká som :-(
zly zajacik

velmi som sa zmenila, najviac ma trapi ta zlost vo mne, a strasna ziarlivost na noveho priatela, je to take zamotane, hrozne zamotane a skoda, ze tu nemozem o tom pisat.ale neviem co to so mnou je! mam zlost a ani neviem preco, na ludi okolo seba, vsetko mi lezie na nervy, asi je to tym, ze sa mesiace musime pred verejnostou schovavat. ale ja som zostala ako sialena, neznasam za to samu seba, a teraz toto majetnicke, ta ziarlivost, ale nerobim sceny, dusim to v sebe! ziarlim uplne na blbosti, najradsej by som ho mala stale pri sebe, strane moc ho milujem! ale v mojom veku 27 rokov by som sa mala spamatat a neublizovat takto sama sebe, nicit ten vztah v mojej hlave, ale neda sa to len tak tu ziarlivost vyhodit z hlavy, ja som to tisickrat skusala, nic nepomaha! dufam, ze ma to prejde. lebo takto sa zit neda, takto nebudem nikdy spokojna vo vztahu. dusim to, ubija ma to, ubijam samu seba svojou zlostou, ziarlivostou, a pritom chcem byt ina.
neda sa to ani napisat poriadne...

zabiatko...

ja ked som mala takyto stav kedysi to prislo tak ze som ani poriadne nevedela preco to je..odniesli si to moje malovatka ktore som rozlamala:( bohuzial a potom ma to riadne mrzelo a myslim ze sa mi aj ulavilo trochu...a aj v tomto obdobi mavam taky pocit ze to zase na mna lezie taka vnutorna zlost...a sama neviem co s tym poriadne robit...

zly zajacik

zabiatko praveze opacne, ja som "bola" vydata, s ex to mame prebrate,tam nie je ziaden problem, ideme sa rozvadzat. sme kamosi, mame sa radi.
a dobre pises ten sport.. ja som sa aj zacala venovat nieco, ale poviem ti, som taka frustrovana, taka prazdna akoby, ze ma to vobec nebavi, chodila som tam sama, vsade same kamosky, a ja vzdy sama, zabudla som spomenut, ze tu nemam ziadnu kamosku s ktorou by som len tak skocila na kavu, ta ktora je moja super kamoska a vsetko to so mnou prezivala cele mesiace, ta byva uplne mimo, chodi domov raz do mesiaca a to sa venuje priatelovi. takze aj toto je na prd... a vem, prejavit sa to moze na zdravi, mozem totalne vybuchnut, a vidis, nemozem sa toho zbavit! niekedy mam pocit, ze sa zacnem za to nenavidiet...

zabiatko..

myslim ze chapem co chces povedat...ja som mavala a obcas tiez mam taku zlost v sebe...a naozaj velmi zoziera a treba si davat na to pozor lebo sa to potom odrazi aj na zdravy...clovek si takouto zlobou moze pritiahnut kadeco..naozaj..predpokladam ze je zenaty tvoj alebo inak viazany ked sa musite schovavat...skus sa nejak ventilovat napr..najdi si nejaky sport kde vybijes energiu napr beh hocico...
ked to budes takto dusit v sebe nakopi sa to do velkych rozmerov a mozes tak vybuchnut ze koniec...