cena stiahnutia farby

lajoska

no ja som pocula aj o setrnejsich stahovacoch moja kamaratka si stiahla z ciernych vlasoch na blond vyslo ju to draho nieco cez 2000sk neviem presne....jej to vlasy dost znicilo ale to aj kvoli tomu ze si stahovala farbu najprv sama doma.....mala vlasy tak po pas a teraz ich ma kratsia ako po plecia strasne znicene a stiepia sa jej ....skus sa opytat priamo v kadenictve ci maju nejake take pripravky na stahnutie farby z vlasob ktore vlasy velmi neznicia urcite to narusi strukturu vlasov ale aby vlasy velmi neznicilo tam ti uz poradia.... a roby sa to asi takym stylom ze odfarbovaci pripravok sa nanasa prve na strednu dlzku vlasov tak na konce a vlasy od pokozky nanasa sa od zadu myslim tym vlasy na krku na koniec sa natru kontury necha sa to posobyt priebeh zovetlenia sa musi sledovat....vatsinou vlasy byvaju flakate potom sa odporuca zafarbyt s tou farbou aku chces mat vlasy...ale uz som pocula aj tak ze ked si naspat vlasy zafarbili mali naspat tmave vlasy....odporucam ist k nejakej profesonalnej kadernicke

sminkarka

toto by zaujimalo aj mna!ja sice potrebujem stiahnut taky domaci nevydareny melir,je asi tak na 1/3 vlasov+uz rok mi odrasta,mam ho odrasteny tak do polovice dlzky mojich vlasov,vlasy mam dlhe tak po plecia:D