Potrebujem lieky na upokojenie nervov

Magy

miminko - tema stara 3 roky ;)

btw, ziarlivost sa tabletkami nevyriesi. ziarlivost je postoj a nazor a schema spravania, tabletky mozu utlmit akurat tak emocie, agresivitu, nervy (sekundarne priznaky), ale nie samotnu ziarlivost.

Miminko

Ja ked mam nervicky tak si dam Neurol,a potom mam asi vsetko na salame...Davaj bacha na tabletky hadam si nebudeš telo nicit ziadny vztah nieje 100%ny a ak sa nieco vyskytne ze uz ozaj budes mat na co ziarlit tebe ostane krasna pecen a drahemu nova slecna, nic tabletkami neziskas...A po dalsie ked chlap vidi mini suknu a drzi sa s tebou za ruku je to prirodna vlastnost chlapa ze sa otoci za nou to je uplne normalne, oni maju nejake zorne pole...robi to aj moj...myslim si ze ste moc spolu a si na neho straaasne moc naviazana a to nieje dobre..ked je prec na hodinu zistujes kde je s kym je co robi...premoz sa nevolaj mu nechaj ho dychat on vyciti ze sa nieco deje,a zaujem stupne..hlavne nerob veci oko za oko zub za zub...chod von s babami zahaluz sa urob si medzinarodny den chlapa v podani zeny sadni pred telku daj si pivo pospi si, chod do prirody, najdi si nejaky silne emotivny konicek, ja mam fotenie napr. a venuj tomu svoj cas...a boxerske vrece mam doma akurat mi tu tak veselo visi sem tam do neho buchnem...

Lienkoo

Na tvojom mieste by som to neriesila liekmi.. antidepresiva, antipsychotika..maju hrcu vedlajsich ucinkou, a na ziarlvost az tak nepomozu..vlastna skusenost..treba zacat verit samu v seba, a ziarlivost sa bude znasat lahsie:)) Vazne, niecom na tom bude, lebo ja som vzdy ziarlila, fakt vela a aj na hluposti..teraz je to uz lepsie, nemyslim, ze kvoli antidepresivam co beriem, ale hlavne kvoli tomu, ze si viac verim:))Hlavu hore

Peto T

Problémy vzťahu treba riešiť vo vzťahu, a nie liekmi.

Ale protistresovo pôsobí vitamín C. Keď manželka rodila môjho najmladšieho syna, tak som bral 500mg každú pol-trištvrtehodinu. Ale fungovalo to.

Inokedy bol jeden z tých dní, keď deti skúsia každú možnosť, ako vás vytočiť. Keď už sme s manželkou nevládali, spravil som sebe aj jej ovocný sirup s 3000mg práškovej kyseliny askorbovej, keď to nezabralo, ešte jeden. Manželka už bola v pohode, ale ja som potreboval ešte tretí.

Treba voliť prípravok BEZ postupného uvoľňovania, umelých farbív, príchutí, sladidiel. Dobrý je napr. čistý prášok kyseliny askorbovej alebo minerálneho askorbátu, lebo sa dá rozriediť v obľúbenom nápoji a po celý deň popíjať.

Pri takýchto dávkach treba celý deň výdatne piť. Užíva sa najlepšie s jedlom.

Takéto dávky nemusia byť vhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD.

VD

Vyber si niečo ako L-tryptofan alebo L-teanin. Ten druhý by mohol byť lepší na navodenie kľudového stavu. Je extrahovaný z listov čajovníka, avšak teín ho zlikviduje. Rozhodne najlepšiu ochranu proti dopadu stresu, ktorý tím vyvoláš, na organizmus je vitagen. Skús si pozrieť google.

co teba do t

rad by som poprosil nejaky typ na nervo liek lebo niekedy teda poslednu dobu dost casto vybuchujem a uz som jeden pytel roztrhal....takze

33biitka

pre boha, nereiš to hned tabletkami... radšej sa odreaguj športom,alebo nejakou fyzickou aktivitou.tak to robím aj ja..ked mám nervy a naozaj cítim že o chvílku vyletím z kože, idem behať alebo si zaboxujem, trocha sa rozhýbem a ked skončim cítim sa neskutočne dobre:)

00000000001

problém so žiarlivosťou a stým spojené nervy...to by som určite neriešila liekmi, skús vitamínové doplnky a rôzne iné odreagujúce sa činnosti a ni hneď lieky na ukľudnenie