Iny pohlad na akne

Príspevok v téme: Iny pohlad na akne
Skusenost

Akne sa mi zacalo robit so smutku, sklucenosti, strachu, z pocitu, ze neuspejem, ale pre inu vec. Vyplinulo z mojej prilis citlivej povahy a pripustania si zavisti ludi, ktori ma chceli spolocensky potopit, zato ze som dosahovala lespie vysledky. Prilis som si to pripustila. Dovtedy absolutna pohoda a naozaj nasledne sa mi zacali robit vredy. Tak niekedy je naozaj pricina v nas:(. A ja som o tom presvedcena, ze to vsetko takto zacalo. Nikdy sa nepodcenujte, nedajte na reci inych, verte v seba napriek vsetkemu, co mozete o sebe pocut.

pravda je

niekedy som bola velmi citliva, az precitlivela, vsetko som si brala k srdcu, plakala, trapila sa. teraz, ked som uz starsia, skusenejsia, poucena zo zivota, tak ma tie hlupe reci, ci narazky nevedia akosi dojat, som uz obrnena, v tomto smere je mi skutocne jedno, co o mne hovoria alebo si myslia ini ludia. proste ma to nezaujima, mam svoj zivot, svoju rodinu a svoju energiu minam na nu, nie na reci. chce to len trening

bejbyvi

no aj mne sa vyhodilo akne a kazda lekarka ..aj kozna a na endoskop. sa ma pytala ci sa nieco v mojom zivote nezmenilo.. odpovedala som nie.. aj ked, som mala dost tazke obdobie v partnerskom zivote...a akne sa vyhodilo asi mesiac pred tym, ako sa to dalo do poriadku(teda vztah)...lenze aj napriek tomu sa mi akne stale vyhadzovalo aj nadalej.. teraz to je uz v procesie, liecenia...jazvy po akne sa mi hoja tazko...pomaly miznu.. esm tam sa mi vyhodi nieco nove,,aj ked som uz v pohode..ale to po cokolade...mliecnych vyrobkoch..taze ktovie ako je u mna.. mozno to odstartovala psychika..mozno nie? ja neviem...

zuzic

kto si neberie narazky k srdcu...ja velmi:( dokaze ma ranit nemiestna poznamka...no neviem ako si to nevsimat to sa jednoducho neda...

Skusenost

Inak by ma zaujimalo, ci si este niekto bral reci k srdcu, hlavne v mladosti, ze ho dokazalo trapit. Aj ked to nemusela byt pravda. Popravde to cloveka nastve, ked si uvedomi, ze sam sebe skodi. Zato, ze niekto iny, siri o nom strasne bolestive klebety a to napr. len kvoli vztahu a neopatovanej laske. Tak ma to celkom zaujima ako vas dokazu reci ranit. Pretoze nepoznam cloveka, ktoreho by sa nieco take ciastocne nedotklo. Potom uz len treba nastavit hrosiu kozu. A u ciltivych povah moze nejaka sprosta poznamka nechat dozivotne nasledky. Ale sprostym poznamkam je sa tazke vyvarovat. No ludia vedia naozaj velmi ublizit. Viem, co to urobilo so mnou a ja si normalne nesiem zdravotne nasledky. A trosku sa na seba hnevam, ze vlastne v tom bola len uboha zavist!

Skusenost

no ja som tie klebety vtedy zvladnut nevedela, nebola som este taka skusena a bolo ich prilis vela.
v psychike zacinaju choroby. je to tak. az ked tym clovek prejde pochopi.
dufam, ze si to uvedomi viac ludi. a hlavne nech si vazia svoje vlastne ja. potom bude vsetko sto krat jednoduchsie.
dufam,ze si niekto z toho zoberie ponaucenie.:)

pravda je

Skusenost, suhlasim s tebou. tiez mam na vlastnej kozi odskusane, ze ked nie som psychicky v pohode, tak ani fyzicky. po rozvode som bola na tom dost zle, depresie, vychudnutost,akne, vypad. vlasov, nezaujem o okolie a najhorsie, ze ani o vlastne dieta(len zakladne potreby, aby prezilo)
do "zivota" mi vosla jedna zena, ktora mi ukazala iny smer, teda, divat sa na veci z ineho uhla. zacala som na sebe makat, citat roznu literaturu psych.charakteru,rozhovory s nou, atd. nikdy by mi nenapadlo, ze o 2roky budem na tom lepsie, ako ked som tie stavy nemala. zacala som sa mat zdravo rada, milovat ostatnych, hlavne svoje dieta a zit iny, novy, ozajstny zivot. psyché je velmi dolezite, no su medzi nami ludia, ktorych nema kto nasmerovat a preto trpia. a co sa tyka ludi, ktori o mne klebetia? ja som len rada, ze klebetia, to pre mna znaci, ze ich zaujimam. no nijak to neriesim, v tom som diplomat.

Skusenost

no keby som tym nepresla, naozaj nenapisem. nikdy by som neverila, ze vlastna psychika dokaze taketo daco spustit.

RNG

Dokaz toho, ako su rozne zdravotne problemy prepojene s psychikou je 85% uspech pri lieceni samanov, ktori nepouzivaju nic ine, len PLACEBO efekt, tj okiadzanie, poskakovanie a vieru=zariekanie, vzyvanie duchov, alebo modernejsie nazvy-"prenos energii dotykom a aurou....
Tj ziadna chemia, vyziva, ziadne latky, len psychologicke nastroje
Zhruba to iste plati aj na reiky, liecenie krystalmi a tiez do znacnej miery na homeopatiu , kde sa lieci mliecnym cukrom a casto uz ani stopou povodnych homeopatickych latok, len ich "vplyvom" na tie cukry....

Uspech zapadnej liecby je okolo 95% v priemere , tj rozdiel medzi pouzitim ciste psychiky a liekov/doplnkov spolu s doverou v lekara je len mizernych 10%!