Zapácha mi z ust, čo s tým?

mjanik

pravdepodobne ide o špatný žalúdok (špatné trávenie-v akupunktúre hovoríme ,že je prehriatý,liečba-schladiť ho,na to je dobrá akupunktúra

zuzic

tak potom neviem ale na mandle sa sustreduje ORL lekar- krcny. no ak nemavas anginy viac ako 4x do roka tak von ist mandle nemusia:)este porozmyslam ze co sa da z tym robit...niekedy si si ich aj davala von? myslim teda tie biele gulicky capy...

marika255

zuzic
akeho lekara by som mala navstivit? V zime ale sem tam aj teraz v lete mavam capy na mandliach a potom mi strasne zapacha z ust. Je to neprijmne aj pre mna :D. Ale anginy nemavam

zuzic

liecia...ak mas caste anginy tak vybratim mandli ale ak ich nemavas casto zapalene tak neviem...skus sa opytat lekara. ja mam capy a nemavam anginy ale mne to az tak neprekaza lebo s tym problemy nemam

alena37

kazdy ti tu radi ist k doktorovi, lenze ja ti poviem, ze ja som uz u doktorov bola a nic nenasli, viem, ze to mam zo zatekajucich hlienov a so zaludkom to nema vobec nic spolocne. lenze co urobit, aby tie hnusne hlieny nezatekali, to neporadi nikto. a zuvacky zujem cely zivot, aj tak mi uz nepomahaju, kazdy sa odo mna stale odklana, ked rozpravam, uz ma chytaju take depky, ze by som ostala najradsej len doma zavreta a nesla do spolocnosti...

kiki na

Do cca 200ml pohára čistej vody nakvapkaj cca.3 kvapky tea treee oleja.... a máš najlepšiu ústnu vodu, tea tree pôsobí proti zápalovo takže by mal zdravý dych aj vydržať:) ALebo ako ústnu vodu používaj šalviový, matový čaj :) Tiež môžeš všetko všeliako pokombinovať, čo ti bude najviac vyhovovať... z týhto vecí mám skúsenosti len s matovým čajom, keď ho vypijem mám aj na dlhší čaj svieži dych... myslím že v silnejšej koncentrácii by t mohlo byť celkom účinné..... a nežuj žuvačky, nie je to zdravé, keď žuješ vytváarajú sa ti v žalúdku tráviace štavi lebo telo čaká že nie čo pôjde do toho žalúdka ... a keď tam nič nie je tak tie šťavy negatívne pôsobia na steny žalúdka