Ako to povedat rodicom?

Príspevok v téme: Ako to povedat rodicom?
Cristi

Ahojte prosim vas o radu mam len 14 a pol roka viem ze som ece v puberte a v nej je vsetko mozne ale prisla som nato ze som lesbicka.Odkedy som si to priznala citim sa lepsie a zistila som ze to odjakziva vomne bolo,s chlapcami som si rozumela ako iba s kamaratmi aj ked som s dvomi chodila.To ze som lesbicka som povedala iba zopar kamaratkam no neviem ako to povedat rodicom =((( citala som vela pribehov ze rodicia za toto vyhodili deti z domu a ja sa bojim aby sa mi nestalo nieco podobne necem aby boli za moju orientaciu na mna zly ...poradte mi prosim ci im to mam povedat a ked uz ano tak ako =´(

alzbee

JT: fakt nechapem, preco urazas, ale v poriadku...mna tym neurazis, iba strapnujes sam seba...vies, pri takychto ludoch, ako si ty, ktori nedokazu pochopit, ci uz bisexualitu alebo homosexualitu a ktori nedokazu pochopit, ze clovek casto hlada sam seba (ti ludia su prenho dementni) si hovorim, ze vopred lutujem ich deti..aj tie tvoje..lebo ty by si asi patril medzi tych, ktori by svoje dieta kvoli tomu vyhodili z domu..alebo si myslis, ze tvojmu dietatu sa to nemoze stat? Ale v jednom mas pravdu...chlapov to az tak nelaka vyskusat si to s dalsim chlapom (alebo si to mnohi nepriznaju nahlas). Myslim si, ze nas baby to viac laka, pretoze sme citlivejsie pohlavie, vytvaraju sa medzi nami silnejsie puta, hovorime si vsetko a (bude to pre teba dalsia psychicka rana) podla mna vyzarujeme viac sexepilu...lebo ked ide oproti nejaka sexica, tak ver tomu, ze nielen chlapi, ale aj baby si ju obzru a povedia si, ze ta je sexi:)) dufam, ze som ta psychicky neznicila...a inak pokial nevies, tak mnohi psychiatri/sexuologovia tvrdia, ze zrejme v kazdom cloveku je kusok bisexuality, no u niekoho sa prejavi viac, u niekoho menej. A ked ty teda o mne tvrdis, ze som bisexualna, tak ja ti este raz zdoraznujem, ze v tom pripade je temer kazda baba bisexualna. Ale ako som uz pisala, ja by som to vyskusala fakt cisto zo zvedavosti a mozno by som nakoniec ani do toho nesla, keby sa k tomu uz schylovalo...tak prajem vela stastia pri hladani baby, ktoru to nelaka.

JT

Alzbee - ešte raz si prečítaj svoju poslednú vetu, ktorá hovorí o neistote tvojej orientácii. Možno si hetero, možno bisexuál, a tým si sa zaradila do kategórie dement, lebo nie si si istá zo svojou orientáciou. Ale prápač toto som nechcel pôvodne písať.
Ako to môže takto blbo fungovať. Veď predsa ani žiadny chlap by si to nikdy nevyskúšal so svojim pohlavým a určite si je každý hetero chlap istý svojou orientáciou. Žeby to bolo u dievčat iné, to sa mi nezdá a 90% ako si už predpokladaním povedala je vlastne aj sexuálne sebestačná. Veď takéto veci nemôže písať nikto len bisexuál a to si asi určite ty. Kebyže to tu chce napísať ešte ďalšia.
Ale každopádne by som na toto fórum nemal chodiť, lebo to zle prospieva mojej psychike. Uff

alzbee

JT: ale ved nemusis hned chytat paniku, ze ta tvoja baba bude podvadzat s dalsou babou :D ja len hovorim zo skusenosti na tomto fore, kde sa plno bab zhodlo, ze napr. pri masturbacii si predstavuju dalsiu babu alebo tu aj bola tema Lesbicky sex a nebola baba, ktora by tam napisala, ze by to nevyskusala...ALE taktiez sme sa zhodli, ze nie je to take lahke najst nejaku, s ktorou by sme do toho sli...a divim sa, ze ti to ako chlapovi vadi:) ved o to lahsie by si mohol mat sex v trojke, keby ste s priatelkou s tym suhlasili...ved doteraz som si myslela, ze to je sen kazdeho chalan-rozdat si to s dvomi babami...:)) A ja sa inak tiez povazujem za hetero...ale ma proste laka vyskusat to aj s babou. A ktovie, mozno keby uz doslo na lamanie chleba, tak by som z toho vycuvla a naopak-mozno by som zistila, ze som bisexualna.

Soney

Cristi, ked si si nie ista, co ti povedia rodicia tak to tak nechaj. citala som ostatne prispevky len tak sporadicky, mas uz nejake dievca? Ak ano tak vasi budu radi, ze mas kamaratku, len vy dve (a niekolko vasich znamych) bude vediet co vlastne citite. Na jednej strane mozes pockat kym budes mat 18 a potom im to povedat. Ale zase na druhej strane je to dlha doba a urcite by to rodicov nepotesilo keby sa dozvedeli on niekoho cudzieho tvoju orientaciu. Je pravda, ze rodicia si vysvetlia tvoju momentalnu orientaciu ako vyvoj....Asi s tym pockaj nejaky cas, mierne im naznacuj koho lubis ked vam to vydrzi nadalej....mozno o par rokov stretnes muza, co ta ocari a vsetko sa obrati naopak : ) Tak vela stastia....

JT

ALZBEE - to, že niekto nevie, akú má orientáciu, to je v poriadku veď máme plno dementov na svete v rôznych činnostiach takisto ako máme dementov čo nevedia na 100% o svojej orientácii, ale to ma netrápi.
A teraz ako mám ja zistiť ktoré dievča je práve to 1 za 10 čo je normálna. Som si myslel, že keď je baba v ženskom kolektíve tak má muž pokoj, že ho nepodvádza s nejakým chalanom, ale teraz aby si tú babu všade strážil. Alzbee to si radšej ani nemala písať. A určite nemôžeš mať pravdu veď to je strašne veľa tých 9z10 keby 1z10 tak to hodím na ich retardáciu, debilitu alebo demenciu.
FIALOČKA, NICKA 254, MAŤKA - AK STE HETERO. tak prosím napíšte, že či má alzbee pravdu a či aj vy patríte do skupiny 9/10

fialocka

Cristi nemusis to rodicom hned hovorit. Niekedy je lepsie nechat veciam volny priebeh. Rodicia na to casom mozno pridu sami, ak nie povies im to, ked bude vhodna chvila. Si este mlada a tak by ta nemuseli spravne pochopit, mohlo by im to pripadat ako nejaky "pubertalny vystrelok". Nechaj veci plynut a skus si vsimat ako na temu homosexualita reaguju. Mozno ti to napovie, ako im to casom oznamit...

semiramis

Myslim ze nikto nie je uplne happy z toho ked zisti ze je homosexual, pretoze o to ma tazsi zivot v kazdom smere a ludia to nevedia velmi pochopit. Napriek tomu nie je nic horsie ked sa snazi preonacit tj chodi s chlapom aj ked vie ze je na zeny lebo co by povedalo okolile a tak. Okrem toho dochadza o moznost mat vlastnu rodinu a deti. Homosexualita sa neda vyliecit, ani modlenie nepomoze :D
Zatial by som to rodicom nehovorila, mozno to tiez nepochopia a povedia ti ze z toho vyrasties alebo nieco podobne.

Cristi

nicka254....to je f poho kazdu radu si cenim..nastastie niesom z dediny ale z mesta =).....rodicia ani niesu moc konzervativny no otcovi to asi ublizi lebo ma rad male deti...lenze aj to sa da vyriesit ako som uz spominala umelym oplodnenim alebo adopciou =)....a to ze som lesbicka som zistila ani neviem kedy ono to odjakziva vo mne bolo len som si to nechcela priznat