Menštruácia- bez koša?=O

iwet-ba

je trapne aj pre mna a iste aj pre "majitela takeho wcka", ze tiez zriedka byvam nutena nechat vlozku pri toalete. ani nemyslim na to,co si asi pomyslia tie co idu po mne..

vghjn

tak ak tam majitel restiky nevie dat kos, hodila by som vlozku do wecka, jeho chyba ma ho tam dat. ked sa zapcha wc hadam tam ten kos konecne da!

1987

no ak je volaky majitel alebo prevadzkar restiky taky blby, ze neda da damske WC kos nech sa potom necuduje ked sa mu tam budu povalovat pouzite vlozky a tampony... s tym by som si teda hlavu nerobila

usiko

bozicku, no co by som urobila? to, co uz som urobila, zabalila som pouzitu vlozku do toaletneho papiera, zrolovanu a velmi dobre zabalenu si ju dam do tasky, ak mam sacok tak aj do sacka /sacok a igelitku vzdy nosim v kabelke/ a pri najblizsom kosi vyhodim......

Aduliena

Ja som sa ešte nikdy nestretla s tým, že by na dámskom záchode nebol kôš, nestalo sa mi to nikde, v žiadnom podniku, v bare, reštike, na kupku, na návšteve.

alzbee

No s vlozkami by som si neviem, ako poradila, ale pri tampone by som proste pristupila k tomu, ze by som ho splachla (a modlila sa, nech ho to vobec splachne:)), i ked viem, ze by sa to nemalo...tak ale co ma baba vtedy spravit? zabalit do papiera a dat do tasky? :-/ a co sa tyka TOI-TOI zachodov, tak tych som si veru na festivaloch uzila viac nez, dost:D :D a neviem si predstavit, ze by som v tom smrade zabalovala tampon do papiera a potom pobehovala po areali a hladala kos, kam by som ho zahodila...takze priznavam, ze ked som mala na feste menzes, tak tampony som hadzala do Toi-Toiov, i ked neviem, ci sa to smie...