vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku

Príspevok v téme: vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku
neverna

som zmetena.
mam 24, vysoku skolu, skvele zamestanie, milujucu rodinu, pritelov, zdravie, ale napriek tomu mam tajomstvo ktore ma tazi ako obrovsky kamen. ked osm mala 19 mala som priatela boli sme spolu 2 roky. rozisli sme sa pretoze sme dlho uvazovali o tom keby sme mali spolu malinke, keby som otehotnela, tak by sme si ho nehali, ale pristihol ma ako si beriem - 72hod. tabletku po. zlakla osm sa, a zistila ze v 20 niesom pripravena mat dietatko. pochopil to tak ze nechcem aby sme mali spolocny tivot a malinke.

ked som mala 22 spoznala som jedneho muza je odomna o 5 rokov starsi, ma perfektne postavenie, zabezpecenu buducnost, dobre meno, patri do smotanky, jednoducho je to princ ktory z nicoho nic neprifrcal na bielom koni , ale na ciernom BMW. ked osm mala 23 poziadal ma o ruku, suhlasila som, milujem ho, je to dobry clovek, s dobrym srdcom, a bude z neho skvely otec - podla spravania k detom. ked som bola mala, obracali sme kazdu korunu, a zili z vyplatu na vyplatu, uz ako dieta som si hovorila ze ja nikdy nedopustim aby som ja, a moje deti treli biedu.

pred piatimy masiacmi ked bol manzel na sluzobnej ceste, som stretla toho byvaleho, bolo to take necakane a pritom take prirodzene, pozval ma na veceru, suhlasila som, po veceri bolo vino, prechadzka, jeho byt, jeho gauc, jeho pery a nakoniec jeho postel, nebol to sex, milovali sme sa. na druhe rano som mmu povedal ze som vydata. povedala som mu ze toto nemozme a na par tyzdnou bol pokoj. teraz je to uz takmer 5 mesiacov co sa stretavame,neviem ako dlho to bude este trvat, ale ten muz s ktorym som neverna manzelovi ktory ma vecer caka kym pridem z prace, a ktory mi medzi dverami povie ze ma miluje, tak ten muz mi povedal ze chce so mnou byt do koca zivota, ze som zena s ktorou chce mat deti... a ja neviem ako dalej, viem ze keby som pred rokmi nezobrala tu tabletku bola by som teraz matkou, a milovala nielen z rozmu ale aj zo srdca

wwwwwwwwww

Hm, niektore zeny su nehorazne slapky. Podviest manzela...Je to velmi smutne. Ako moze zena spavat naraz s dvomi chlapmi a hovorit, ze ich ma oboch rada? Nemas rada ziadneho, si z chudobnej rodiny, tak si skocila na vtaka prvemu prachatemu dobrakovi, ktory o teba prejavil zaujem. A robilo ti dobre, ze o teba ma zaujem aj byvaly a nerobilo ti problem vyspat sa s nim. Fuj. To si si pojazdila na byvalom, prisla domov a dala ju manzelovi? Nechutne. Rovnako ako pucka, co nosi v bruchu bastarda a pritom ju bude zivit nastavajuci manzel.

4565466

pucka: ja sa tým negatívnym reakciám na teba vôbec nečudujem...prečítaj si pekne príspevky, ktoré si napísala? aký názor si máme na teba utvoriť? dobreže nie desaťkrát napíšeš, ako ti to dieťa bude pripomínať tvoju veľkú lásku a ako budeš trpieť, bla bla bla...vyžívaš sa v sebaľútosti...a čo tvoje dieťa, to nebude trpieť, keď ho bude tvoj manžel ponižovať a vykrikovať mu, že je bastard??? Tvoja láska nebude trpieť, keď nebude môcť vychovávať svoje dieťa??? Žiadaš ľudí o radu, ale pritom nie si ochotná prijak kritiku, správaš sa, ako keby si bola najväčšia chudera vo vesmíre, ale z tvojich príspevkov cítiť len to, že ti ide skôr o materiálne zabezpečenie ako o lásku.
Čuduješ sa, že ten, ktorého si milovala, o teba nebojoval...skúsila si sa vžiť do jeho situácie???zamyslela si sa nad tým, čo asi mohol cítiť v okamihu, keď mu milovaná žena povedala, že dieťa, ktoré čaká, nie je jeho a že sa vracia k bývalému? Nie, myslím, že ty sa nedokážeš vžiť do jeho situácie, pretože si sebecká a na peniaze...žiadaš od neho, aby ťa miloval a bojoval o teba, ale ty sama nie si ochotná urobiť to isté....ja ťa vôbec neľutujem..ľutujem tvoje dieťa, žiaľ, nemohlo si vybrať lepšiu matku.

fixka

neverna...vies ked nieco riesis na verejnom fore musis ratat s kadejakymi otazkami a ja som bola zvedava.a prepac ale z tvojho popisu by som povedala ze si spalavala s dvomi naraz tak bola som ze ci vies s istotou koho je to babo...a ci si si taka ista ze manzelove ...to je vse..
ale neber to ako neviem aky utok..tak to vobec nebolo myslene z mojej strany..prosto otazka ako som uz pisala je to verejne forum..

Monday

Neverna ty si si uz svoje stastie nasla. Tvoja byvala laska si musi najst svoju. Velmi dobre si spravila. Vela stastia!
Pucka ak budes stastna skym kolvek tak na nijakych reciach nezalezi. Vela stastia aj tebe!

pucka

Ahojte. Hmm zaujimave komentare.. Dakujem vsetkym ktori ma podporili verte je to ozaj tazke a vzivote na to co sa stalo nezabudnem a urcite si spomeniem na to vzdy ked pozriem na mojho drobceka.
Co sa tyka tych prvych komentarov tyyych ktori ma tak kruto odsudili... Preco navstevujete tieto stranky? Len tak aby ste niekoho trapili? Ked som si precitala prvy komentar od drabble som sa rozplakala.. takze ti ktori tak kruto odsudzujete mate tiez nejaky problem a si to ventilujete tou krutostou na ostatnych... čo mišinka???

viem ze otec dietata by mal o tom vediet. on bol prvy ktoremu som to povedala.. myslim si ze vie ze je jeho.. ale on potom prestal o to bojovat... aj ked som mu tvrdila potom ze otec nieje (tvrdila - raz som mu to povedala, neprehovarala som ho) a on to HNED vzdal. tak mi povedzte teraz ked tvrdil ze ma tak miluje... o com to je?

ja sa idem coskoro vydavat. lubim mojho priatela ale moj drobcek mi bude pripominat stale tu vasen z mladosti...

neverna: je to ozaj manzelove dieta alebo si chces sama nahovorit ze to dieta je jeho. ty jedina vies co je pravda a zalezi len na tebe... ale ak to nieje manzelove tak si to dosmrti nechaj pre seba. ja som o tom povedala rodicom a surodencom. a vedia to aj 3moje kamosky ktore mi tiez co-to vycitaju ale vedia aj pomoct a to velmi pomoct.
no radsej by som si to nechala len a len pre seba....

vypsana_fixa

Nemozes ho lubit iba preto ze je to dobry clovek.Ze je dobry clovek nic neznamena..ani s nim nebud kvoli lutosti..pretoze skor ci neskor,nema to vyznam a skonci to..ak to teda tak citis...radila by som s aradsej srdcom ako rozumom..

neverna

dakujem, vsetkym ktory ma neodsudzovali, a znazili sa ma podporit :)

SOM TEHOTNA, s manzelom budeme mat malinke, a ja som najsastnejsi clovek na zemi.

ale niektory pisali ze som sa vydala z rozumu a nie z lasky. ano vydala som sa pre peniaze - aby som mala zabezpeceny zivot, ale v prispevku som pisala ze ho milujem a ze je to dobry clovek. tak niektory to asi celkom nepocholili.

s byvalim som to ukoncila, nevie o tom ze som tehotna. dufam ze uz je predomnou nova kapitola zivota. :)