vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku

Príspevok v téme: vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku
neverna

som zmetena.
mam 24, vysoku skolu, skvele zamestanie, milujucu rodinu, pritelov, zdravie, ale napriek tomu mam tajomstvo ktore ma tazi ako obrovsky kamen. ked osm mala 19 mala som priatela boli sme spolu 2 roky. rozisli sme sa pretoze sme dlho uvazovali o tom keby sme mali spolu malinke, keby som otehotnela, tak by sme si ho nehali, ale pristihol ma ako si beriem - 72hod. tabletku po. zlakla osm sa, a zistila ze v 20 niesom pripravena mat dietatko. pochopil to tak ze nechcem aby sme mali spolocny tivot a malinke.

ked som mala 22 spoznala som jedneho muza je odomna o 5 rokov starsi, ma perfektne postavenie, zabezpecenu buducnost, dobre meno, patri do smotanky, jednoducho je to princ ktory z nicoho nic neprifrcal na bielom koni , ale na ciernom BMW. ked osm mala 23 poziadal ma o ruku, suhlasila som, milujem ho, je to dobry clovek, s dobrym srdcom, a bude z neho skvely otec - podla spravania k detom. ked som bola mala, obracali sme kazdu korunu, a zili z vyplatu na vyplatu, uz ako dieta som si hovorila ze ja nikdy nedopustim aby som ja, a moje deti treli biedu.

pred piatimy masiacmi ked bol manzel na sluzobnej ceste, som stretla toho byvaleho, bolo to take necakane a pritom take prirodzene, pozval ma na veceru, suhlasila som, po veceri bolo vino, prechadzka, jeho byt, jeho gauc, jeho pery a nakoniec jeho postel, nebol to sex, milovali sme sa. na druhe rano som mmu povedal ze som vydata. povedala som mu ze toto nemozme a na par tyzdnou bol pokoj. teraz je to uz takmer 5 mesiacov co sa stretavame,neviem ako dlho to bude este trvat, ale ten muz s ktorym som neverna manzelovi ktory ma vecer caka kym pridem z prace, a ktory mi medzi dverami povie ze ma miluje, tak ten muz mi povedal ze chce so mnou byt do koca zivota, ze som zena s ktorou chce mat deti... a ja neviem ako dalej, viem ze keby som pred rokmi nezobrala tu tabletku bola by som teraz matkou, a milovala nielen z rozmu ale aj zo srdca

tatiana26

hm, situácia je to ťažká, ale zober to z tej pozitívnej stránky...koľko dievčat márne čaká čo len na jedného muža, ktorý by si ich všimol? a teba hneď dvaja milujú ... :) ja viem, je to trochu odľahčenie situácie, ale to len preto, lebo z toho, čo píšeš mi je jasné, že ty vieš, čo treba urobiť... :)

ramirka

neverna rozmyslas stale co by bolo keby si nevzala tabletu, keby si ju nevzala neznamena to hned ze by si bola tehotna to je jedna vec, mozno by ste sa casom rozisli koli uplne inej veci ktora by ti potvrdila ze to nie je spravny chlap..a ak ta tak velmi miloval vtedy nechat ta koli tabletke, ved ste boli este mlady tak to nemohol zase brat tak tragicky a mal respektovat tvoje pocity ze by si sa na to necitila mozno o rok by si uz bola pripravena..ked sa takto zachoval mozno by bol aj nejaky majetnicky pripadne manipulativny ze vsetko musi byt po jeho...radsej to ukonci..ale dalsia vec je ktorej nerozumiem ak svojho manzela lubis preco si dopustila aby to zaslo takto daleko..

bibba

co bolo, bolo.. nevracaj sa k minulosti. sama dobre vies, ze by ti bolo moc luto, keby si prisla o terajsieho manzela. podla mna to nestoji zato. a chudak manzel, keby este vedel co mu robis za chrbtom... hovoris, ze by si si mala spravit jasno vtom a mala by si si spravit to jasno radsej cim skor. toto neni dobre. cim dlhsie budes sediet na dvoch stolickach, tym vacsie riziko bude ze to raz praskne, ak to teraz rozumne a rychlo ukoncis, mozno sa nikdy nic nedozvie. a ozaj, asi si tiez nechces spravit zle meno v tej jeho uzasnej spolocnosti, ze si nejaka k.rvicka co si nevazi manzela? lebo ludia budu potom na teba velmi neprijemni ak sa otom dozvedia, ze si sa stretavala s byvalym ked on bol prec.

Ema132

a vobec si na to nemyslela nikdy tak, ze tvoj byvaly ta vtedy nerespektoval, nerespektoval tvoje rozhodnutie...cize si ta asi ani az tak moc nevazil ked nedokazal pochopit, ze na dieta nie si pripravena... verim ti, ze to mas teraz tazke..ale ked vravis "neopustim manzela, milujem ho" tak myslim ze je to jasne a tychto 5 mesiacov s tvojim byvalym bolo len akymsi pobluznenim a hladanim odpovede na otazku co by bolo keby...?

neverna

vychodniarka: vobec neviem, teraz myslim len na to, ake by to bolo keby som vtedy nezobrala tu tabletku. mala by som malinke s "byvalim" a moj zivot by vyzeral uplne inak.

ale aj ked mi teraz "byvaly" hovori vsetky tie veci, myslim ze mi to len ublizuje, neopustim manzela, milujem ho.

mylsim ze tychto 5 mesiacov bolo krasnych, ale budem to musiet niako ukoncit

Lea777

ja zijem v Nemecku a tu ma BMW naozaj hocikto, aj uplne obycajni ludia, takze ak by to a ine hmotne statky mali byt tym, kvoli comu prezijes svoj zivot bez lasky, zda sa mi to veru zly obchod

MMMaruska

Ujasni si či svojho bývalého naozaj miluješ, alebo sú to spoločné spomienky, vášen, pobláznenie, detstvo, mladosť, skrášlené a zidealizované spomienky... Pretože tvoj manžel mi pripadá ako reálny dobrý človek kým tvoj bývalý je akokeby herec z oblúbeného filmu ktorého si stretla a páčiš sa mu: síce príťažlivý ale nie ten pravý... DRŽiM palce nech si šťastná:)