POSTA: preplatenie poskodenej zasielky

Príspevok v téme: POSTA: preplatenie poskodenej zasielky
Nestastnaaa

posielala som balik domov z BA (kedze mamina mala narodeniny) kupila som jej krasne velke hodiny (drevo,sklo hrube,sivy kov) no nadhernee, moderne...poriadne som to zabalila, dala poistit plus stitok "krehke" a dorazilo to v takom stave, ze keby s tym hrali futbal tak to take nie je! Spisali u nas doma vraj zapisnicu a vraj mi to preplatia, nakolko som mala poistenie do 30€ - len kolko mi vratia? ked tie hodiny nestali 30€ ale trochu menej? DAju mi aj tak 30 €? vsak len za postu som ece platila o stovku sk naviac. Strasne ma to nahnevalo, tak za zaslanie balika som platila vyse 3eur a oni takto ho dorucia!!! Strasne ma to hneva, vraj sa ozvu pisomne. A hlavne ma to boli pre tie krasne hodiny, ktore moja mamina tak strasne chcela .... :(((

Ma niekto podobu skusenost? Ako to potom preplacaju a v akej vyske? (blocek vraj netreba)

[zruseny12]

...no tak to je tazko povedat ako by si dopadla,keby si to dala dalej...
mne sa tratili listy,z listov veci ked mi znama posielala z BELGICKA...a ta znama pisala staznosti na postu do BA a aj tak nepochodila,a ja som mala zb.problemi...
musis sa rozhodnut sama,ci ti to za to stoji...
vela stastia

Nestastnaaa

dnes mi prisiel papier zo slovenskej posty s tym, ze mi skodu nepreplatia, nakolko posta na vine pri dorucovani balika nebola! Takze mam nervy ako fras, neviem co robit, ci to nehat tak, alebo sa odvolat proti rozhodnutiu, ci to vobec bude mat vyznam! ...

Nestastnaaa

ano, reklamovali sme to, malo by nam prist pisomne nejaky oznam ohladom preplatenia skody. Len ma zaujima v akej vyske no ... a ako to prebieha, kedy mam ocakavat ze s tym budu nieco "robit" ...

niekto iny este ma s tym skusenost? DAKUJEM

[zruseny12]

NESTASNAAA
mam tiez velmi zle skusenosti z postou...
ale zalezi na tom kto na poste robi,aky ludia...
inak by ti mali zaplatit SKODU...ak ste to REKLAMOVALI...