Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

misel711

cauteee
ak ,ate problem ze neviete co jest, mozem vam poslat jedalnicek.. zarucene schudnete.. len je to na pevnu volu a treba mat aj cas na pripravu.. kalorie su zratane takze urcite schudnete..dajte maili a poslem... :)

flowerka

NO kočky tak čo ako ste na tom? ako hodnotíte dnes váš deň? ja som zase mala chuť sa prejesť, na večeru som mala
2 sólové rožky, jeden s maslom čertvým a džemom a druhý s maslom a syrom eidamom:-(

no nič moc diétne...ale tak potom som už nepokračovala lebo som šla na zumbu a teraz už nebudem jesť...hádam ste sa držali lepšie:-)))

flowerka

misel to som mala aj ja tak že keď som to navliekla cez stehná tak mi to strašne odstávalo...no lenže teraz keď som už tak raidne vypasená že mám aj brucho veľké tak už niekedy ani nezapnem keˇby som aj prevliekla cez nohy a zadok..no smutné...

ináč že šaty, kraťasy, sukničky:-DD no ja som v živote na sebe šaty ani nič podobné nemala kvôli nohám:-( nejde ani tak o váhu lebo aj plnšie určite nosia šatočky a tak, ale ja mám tak otrasné nohy...chcela by som niekedy na nejaké lymfodrenáže chodiť alebo tak, ale to je zase strašne drahé:-(

no tak miery:prsia-94cm
pás-76cm
brucho-96cm
zadok-107cm
stehno-66cm

bože je mi na grc zo seba:-(

stihlebody

Tak Ta vitam a drzim palce v chudnuti.Ja som uz zjedla tu zapekanu cuketu bolo to mnam.
Tak si napiseme tie miery my tri,flowerka a misel711?
Dnes som mala zatial tie nektarinky,zapekanu cuketu a este neviem co si dam poobede.

misel711

169, vazim 71kg a miery presne neviem ale mozem sa zmerat vecer :)
hej no chcela by som.. minuly rok sa mi podarilo zo 76 na 65... to bolo uplne super... ale nic som nerobila len som sa dostala po velkom strese do psycho pohody.. ale pomaly to mam uz zasa spat (nie stres :) ale kila) chcem najprv 65 a potom 60 ak by slo...