Ako zastaviť menštruaciu?

Príspevok v téme: Ako zastaviť menštruaciu?
faith

Mám velký problém, pondelok som objednaná na jeden zákrok, dosť intimny pod narkozou, nemožem to odložiť lebo odchádzam. Ako naneštastie som to včera dostala. Vačšinou mi to trvá 5 dní, potrebovala by som aby som to pondelok nemala. Skušam ascorutil, citrony, ale bojím sa že moje telo sa nedá oklamať. čo možem ešte urobiť? naozaj to nemožem odložiť:(

vava 15

Dobrý deň prosím vás čo sú to jelenie cviky
A keď si dám tampón tak sa môžem normálne kúpať
Lebo mi ideme v pondelok preč a dnes som ich dostala a trvajú mi osem dní
Prosím pomooooc

olalaalalo

Skuste jelenie cviky , skušala som funguju , každý den rano ked vstanete a ked pojdete spať asi tak

Pekný deň prajem

MeGupa

Ahojte aj ja som potrebovala zastatiť menštruaciu. Skúšala som citrón ale nezabral:(. Kamarátka mi poradila nech skúsim nejaky caj tak som skúsila žihlavovy,repikovy,... Nezaberali. Potom som už cela nestastna skúsila BRUSNICOVY ČAJ pila som ho cely den asi tak 10 poharov za den. Na dalsí den som ho uz nemala. Normalne mi trva 8 dni ale skoncil mi za 4 dni neviem ci to bolo koli tomu caju ale asi hej. Pouzijem to vzdy ked ju potrebujem zastavit a mne to funguje:)

Holiin222

Prosím vás o rady ako zastaviť menštruáciu keď som ju dostala skor ako mala prísť a v najbližšej dobe idem preč a nemôžem ju tam mať

Nikol000

Ahojte,nevedeli by ste mi poradit ako mam zastaviť menstruaciu? Dostala som ju skor ako mala byť a v najbližších dňoch idem preč a nemôžem ju tam mať prosím o rady bez tabletiek

mistr

Majster Chian Zettnersan vo svojej knihe Stará čínská tajemství v kapitole nazvanej Ženské jelení cvičení opisuje prirodzený spôsob zastavenia menštruácie.