Ako zastaviť menštruaciu?

Príspevok v téme: Ako zastaviť menštruaciu?
faith

Mám velký problém, pondelok som objednaná na jeden zákrok, dosť intimny pod narkozou, nemožem to odložiť lebo odchádzam. Ako naneštastie som to včera dostala. Vačšinou mi to trvá 5 dní, potrebovala by som aby som to pondelok nemala. Skušam ascorutil, citrony, ale bojím sa že moje telo sa nedá oklamať. čo možem ešte urobiť? naozaj to nemožem odložiť:(

Ellin4

Ahojte mám 11 rokov a zajtra ideme so školou na plavecký výcvik, v pondelok som dostala kramy a este stale to moc neprestalo prosiiiim poradte mi.

Marryy

Ahojte :) mám taký sprosty problem.Včera som dostala menzes a v stredu ideme na dovolenku. Nedá sa nejako menzes urýchliť alebo také niečo?? Nechcem si dávať tampón :( ani to neviem :( :'( a asi ho tam ani nevopchám :'(

nicolette

majuška
moja rada : choď k doktorke, menštruácia trvajúca mesiac nie je normálna, máš nepravidelný cyklus, čo je aj na tvoj vek celkom ok, si mladá, ale mesiac je dlhá doba... jednoznačne ku doktorke, nečakaj

majuška

Ahojte mám 13 rokov a menštruácia mi už trvá mesiac... u doktorky som bola pred asi pol rokom dala mi tabletky a prestalo to lenže teras znova a je to ešte horšie...k doktorke ísť nechcem radšej by som viskušala niečo domáce....prosím pomožte mi

natusa42

preboha,ty tu panikaris,ved a co ,ked ju budes mat piaty den ?ja ju mavam aj 10 dní a co ?zijem ...a tiez som prezila zakrok ,ked som mala koniec menzesu,stale mam kramy sproste,tych sa nedokazeme zbavit,proste pridu a takymi sprostyymi babskymi receptami ako citron a pod,hahahaha ..na tom sa len smejem -lebo toto som skusala uz XY krat a NIC NIC ..este bola silnejsia ...proste to my zeny mame takyto vydrbany udel v zivote

doda66

Ahojte ja by som sa chcela spýtať alebo skôr by som potrebovala radu menštruáciu by som mala dostať v aguste dňa okolo 8 alebo 9 . ale 12 augusta do 19 agusta ideme na dovolenku a nechcem ich mam na dovolne viem stým niečo robit ? ? prosim o neaku radu