Odmietanie sexu, či ?

kp

a mozno si nieco urobil zle, nieco, co tebe vobec nepripada ako vazny dovod, ze by ta za to mohla odmietnut, ale ak jej to vrta v hlave, tak ta odmieta, kym to nejak neodcinis... skus poroznyslat, co sa pred osmymi mesiacmi stalo, ci nedoslo medzi vami k nejakej vymene nazorov, a ci ste to len tak akoze naoko nezahodili za hlavu... zeny maju dlhu pamat a ak sa k tomu nakopilo viac veci, nenaplnenych ocakavani a pod, tak sa citi byt nemilovana a vtedy ju uraza, ak chce chlap sex a pritom nevidi, ze ona sa trapi pre pre nu daleko dolezitejsie veci...takze tu pomoze byt len pozorny a trpezlivy a romanticky a hrat blaznivo zamilovaneho ako na zaciatku vztahu...
ja mam opacny problem- moj chlap odmieta sex, hoci sme spolu malo...a to uz je velky problem...

mary-anne

Blavak-- ty si asi padnuty na hlavu , co?? tak teba by som v zivote nechcela za priatela a ani by som o teba hrdzavy bicykel radsej neoprela!! taky chlap s takymi ubohymi nazormi. az mi je zle z teba!

Blavak

Bratn ved jej povedz nech sa da vysetrit ved to neje normalne asi ma nejaku vadu abo co alebo si najdi fraju bokovku na sex a nic jej nepovedz a mas po probleme a ona nech susi dalej ked je na hlavicku. Nechapem ju ved ja ked som nemal ziadnu babu tak som tak dlho nebol bez sexu nie to chodit s niekym a byt bez sexu by som sa vysral na taky vztah v uvodzovkach mas na viac bratn :D divnu mas zensku :D:D

mirka 23

Ja by som sa zblaznila na tvojom mieste...Mam problem vydržať 3 dni. A ty to ako riešiš? Nenašiel si si niekoho na sex?
V každom prípade, to nie je normalne.

hatatitla

Tak keby ze myslim len na sex a len preto snou chodim tak uz davno za rozidem ved to uz je doba :D a ja na to nemyslim furt len niekedy ma to tak chyti a ja ked sa chcem o tom rozpravat tak ma len okrikne a povie ze zase zacinas stym ? laska je obojstranna len tomu to nechapem preco je taka keby ze ma dovod nejaky o ktorom viem tak ma to netrapi ja viem byt sexualne zdrz.ale ako sa hovori no sex ku vztahu patri ..

zufala:(

no mozno je v dakom stresujucom obdobi alebo sa moze citit unavena trpi bolestami hlavy napr pri zmene pocasia...vies my zeny sme citlive stvorenia nemusis si to brat osobne ze nechce sex...proste sa mozno nedokaze koncentrovat.zeny by pri sexe nemali mat zapnuty televizor a ani velmi pocuvat hudbu lebo sa namiesto toho sustredia na dej filmu alebo text piesne...alebo ju to prestalo bavit stale to iste dookola.skuste si to nejak ozivit..nova poloha dake pradielko slahacka cokolada...ine miesto...proste daco vyskusajte :) vela zdaru :)

alzbee

A co tak sa s nou o tom porozpravat?...my jej do hlavy nevidime a mozme akurat tak dumat, ze v com asi je problem...mozno ma problemy tam dole a ma od gynekologa doporucene nemat sex, len sa ti to hanbi povedat (i ked teda neviem, ze v tejto sfere ci si vravite vsetko, ci nie...) zaklad je sa porozpravat a zvolit vhodne slova, aby to zase nevyzeralo, ze premyslas len penisom a chces ju len na sex... Samozrejme, ze sex patri ku vztahu, ked ho clovek zrazu nema a bez akehokolvek vysvetlenia, tak mu chyba a nechape, kde sa stala chyba. Preto jej vysvetli svoje pocity a spytaj sa, co sa deje...a inak, az berie antikoncepciu,tak moze to byt z nej-jeden z vedlajsich ucinkov byva znizenie libida. Vela stastia:)