vhodný make-up...poradte

myška338

ako už tu bolo spomínane, tak nanes si tester make-upu na tvar a vyjdi pred obchod a kukni do zrkadielka či je prave ten pravy. ale ked píšeš už takto, že si nevies rady tak ja osobne by som ti odporučila kozmetičku aby ti poradila aký je pre ten najideálnejši make-up. ale to je len moj názor. možno ti tu napíšu nejake rady aj ine slečny:) a podla mna v lete make-up nieje ani potrebny a dokonca ked maš jemne opálenie tak to je uplne super

odpovedam

Enriketa - skus to ako ja. V obchode si najdi aspon priblizny odtien, daj si tester na tvar, chod vonku, vezmi si zrkadlo so sebou a na dennom svetle porovnaj vysledok. To umele svetlo velmi skresluje. A aj v kozmetike Gosh najdes dobre krycie make upy.:-)

enriketa

fuu no to ja by som prave potreovala urcit vhodnu farbu.. teraz som opalena.. ale skor tak pieskovo ako zlato pretoze mam tmavsiu pokozku vzdy... nikdy sa mi est e nepodarilo najst vhodnu farbu make-upu skusala som aj zmiesat 2 rovnake len ine odtiene no nic z toho na zapestie -to je hlupost pretoze kontrast tvar-krk-dekolt je nieco ine ako zapestie..tak podla coho a ako si mam vybrat vhodnu farbu? okrem toho by som potrebovala kryci ,nestieratelny...a este k tomu v obchode to umele svetlo.. porazi ma :(

odpovedam

Skus kozmetiku Gosh. Ta je kvalitna a pre niekoho asi aj trosku drahsia. No ak bude moznost, opytaj si vzorky, pripadne si tester aplikuj priamo na tvar, chod sa prejst, aby si videla po hodinke-dvoch, ako make up drzi na tvari. Neskusaj si ho na ruke, lebo to dost skresluje farbu aj kryci ucinok make upu. Myslim, ze takym sposobom lahko najdes kozmetiku, ktora ti vyhovie. No Gosh su celkom kvalitne a dobre krycie vyrobky :-)