Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?

Príspevok v téme: Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?
Natalka077

Baby coo vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi velka vyrazka?? mne najcastejsie na cele alebo pri nose.. niekedy to mam take napochnute aj 5 dni boli ma to a vyzera to blbo taka hrca.. :(( nejde to ani zakryt mejkapom ... plet si cistim rano aj vecer pomaha mi to .. ale aj tak sa mi niekedy vyhodi takato nechutna vyrazka . Mozno to suvisi aj so stresom alebo tak ... Mate daky rady co s tym?? Nechcem to mat hlavne ked sa mam stretnut s kamaratom alebo taak.. sak viete no :) dakujem za kazdu radu ...

MMMaruska

mne sa to stáva ked zažívam stres alebo sa poriadne nevyspím niekolko nocí... a pomáhajú svédske kvapky:)Tie vlastne používam aj ja herpes:-P na ten sú účinnejšie

bara017

a ked uz sa teda vyhodi tak je dobra mast z lekarne ktora urychli proces dozrievania a zmensi opuch vola sa Ichtoxyl

bara017

ahoj, mne sa to pravidelne robilo z kavy tri v jednom(nebudem menovat znacku) ked som to prestala pit, prestali sa mi robit taketo bolave vredy-vyrazky. Neviem, skus vypatrat z coho ti to vznika alebo po čom..
Ale niekedy to moze byt naozaj aj od stresu. To len tak z vlastnej skusenosti.

agni

ahoj mne pomaha od tea tree olej 10 percentny...da sa kupit v lekarni a vyjde myslim na 150 korun...tak drzim palce nech rychlo miznu :)