Myslite ze shudnem ak po 17 uz nejem nic iba pijem

jajkafr

sade8

Keď som začala chudnúť mala som asi 13 rokov a pri výške cca 168 cm som vážila 72-73 kg... Teraz sa na tie fotografie pozeram s úsmevom na tvári a vravím si tak takto by som už nechcela vyzerať a budem robiť všetko preto, aby som takto nevyzerala. Schudla som asi 12 kg vážila som 60kg ale minulý rok som maturovala a v strese strašne jem sladké pribrala som asi na 65 kg. Teraz som na stáži a nemám pravidelnú stravu z práce chodím neskoro rýchlo nahádžem dačo do seba a idem spať, ale svoju váhu si vždy udržujem v rozmedzí optimálnej hmotnosti. Inak som sa držala na 60 kg asi 5 rokov. Schudla som pomaličky trvalo mi to asi rok alebo dva nepamätám si presne. Dá sa schudnúť aj rýchlejšie, ale potom nastane jojo efekt u mňa nenastal. To, že som pribrala nieje jojo efekt, ale to je zo stresu pred skúškami, ktorý som korigovala nájazdmi na sladkosti. Dá sa povedať že sa to ani nedá brať za diétu ale vyváženú stravu. Od mala som bola vždy obézna a keď som sa v 13 rokoch dostala do nemocnice dostala som tam jesť na raňajky, obed a večera o 17 za týždeň som zhodila 2,5 kg čo ma povzbudilo a začala som takýmto spôsobom chudnúť. Jedla som všetko. Sladké, slané v malom množstve a nekombinovala som to. Keď som sa rozhodla pre sladké tak som zjedla sladké keď pre slané tak som zjedla slané a určite som to nezajedla sladkosťou.

bara017

jajkafr
dakujem za odpoved:) no tak skusim zmensit asi porcie ranajok, obeda:) hlavne. Inak vsetko dodrziavam, vela pijem a naozaj iba cistu vodu a zelene caje, sice aj kavy ale bez cukru. Musi byt chyba v tych velkych porciach inak fakt neviem.
Dakujem teda, skusim teda najprv si dat na ranajky caj a potom hadam tak vela nezjem a pred obedom to iste.

jajkafr

bara017
jedla som úplne všetko chlieb, sladké, slané... menšie porcie napr. na raňajky 1 krajec chleba, obed polievka + hlavné jedlo, včera čo prišlo. Medzitým samozrejme aj sladkosť či ovocie určite nie veľa ale trošku nezaškodi. Ak ti môžem odporučiť nemiešaj sladké so slaným a pi veľa tekutín. Najmä čistú vodu tá je najlepšia. Na večeru môžeš skúsiť miesto pečiva jogurt, zeleninový šalát alebo ovocie. Vypi asi 2-3 litre vody denne. Na raňajky si daj k pečivu čaj, 20 min. pred jedlom sa napi nezješ tak veľa a určite nepodľahni hladu po 17.
Keď som takto jedla necvičila som žila som normálne ako predtým žiadne fitko, ani pravidelne cvičenie
Držím palčeky napíš ako sa ti darí

veronaaaaa

no možno schudneš ale musiš pre to spraviť aj viac.. ie ba nejesť o 17.hod. skus sa viac hybať alebo paviť jedalniček

dodika

na všetko sú odborníci,,fitness inštruktor,osobný tréner, za normálne peniaze, a určite človek ušetrí čas i námahu..

bara017

jajkaf

nechapem celkom preco to na mna nefunguje v takej velkej miere ako na ostatne:( Mozes mi napisat co a kolko priblizne jedavas do tej piatej???

jajkafr

Ahoj snehuliacik ja som tak schudla 12kg takže držím palčeky. Do 17 som jedla všetko vrátane sladkostí o 17 som sa navečerala a potom len čistá voda