Ake su idealne miery na 160cm?aspon priblizne

Jessi_1111

tak sa hanbi! ja uz nevim ako vam pomoct. nigdo by sa nemal hambit za svoje telo kazdy je super taky aky je.... nikto si neda povedat lne to furt opakujem

Maoam

mozno by bolo lepsie, keby sa nevyjadrovali baby ktore patria skor do PPP fora

vy aj keby ste mali 50kg na 175cm tak vam bude vela...

simuska12

O jehoo... sa počúvate? že 160 cm a 38 kíl vď to je už anorexia... ja mám 163 cm a mám 57 kíl a pstavu mám výbornú...

zuzana1223

Kika_,

Uz teraz vazis velmi malicko! Ked schudnes na 38 tak budes len kost a koza a budes slabucka.
Len pokracuj so zdravou stravou a pohybom,ale nechudni fakt to nepotrebujes :)skor by som povedala naopak.

A ku povodnej otazke:

Ja mam tiez okolo 160 a vaha mi kolise medzi 48-50kg, neviem ake mam miery, ale myslim si ze to zalezi od osoby k osobe.
Mne sa napriklad paci (len osobny nazor) ked je pas stihlucky a boky a zadok su vacsie :) Takze natom pomaly pracujem, lebo ja som mala uzke boky aj mensi zadok a to som chcela zvacsit. Ale ako hovorim kazdemu sa paci nieco ine,a kazdi asi chce aj to co nema :)
Tak ja som bola stale chuducka a menila by som sa s babami s vacsimi bokmi a pozadim :)

hmmmmmmm

smajliQa,

Ty si povedala ze zdravie je len jedno a pritom v teme Nehanbim sa co som zjedla je tvoj jedalnicek ako jedalnicek anorekticky?
Nehnevaj sa, ale vazne by si nemala davat rady na idealne miery/zdravy zivotny styl ked jes tak malinko :(

kika_

Ja mám 160 cm a váhu 42kg. Brucho mám pekné ploché ale stehna a tvár? Tak na nich to strašne vidieť. Milujem zdravé jedlo aj šport. Vedeli by ste mi niečo doporučiť aby som mala mojich vytúžených 38kg? Rada by som natrvalo zmenila svoj jedálniček aj pohyb.

smajliQa

ankaja

a ty sa citas??? ja som hovorila to co ty...ze bude stihla aj ked ma 180 aj ekd ma 160..
ach....

no nemusi mat zena obezitu ked ma cez zadok 100 cm, ale zalezi aj od ostatnych mier,, napriklad prsia mat 120 tak to je dost, to sa ti necudujem ze si ich chces dat zmensit.. ak sa mozem opytat, kolko mas v bokoch?

ankaja

presne ako uvidla žažika 2 ženy, každá inej výšky, miery rovnaké, ved tá nižšia je tučnejšia...a to preto lebo je kratšia