spravanie chlapov..

Príspevok v téme: spravanie chlapov..
karolina007

ahojte vsetci..mam pre vas taku otazku...dievcata..ked ste so svojou laskou..otaca sa za inymi..ale vyslovne ze sa otaca..??? a chlapi...ked ste s priatelkou..vsimate si aj ine baby nejako moc prehnane.??myslim si ze sa chlap moze pozriet..ma..skor povedane..ale aj otocit a okomentovat to..je to normalne pred babou..??s chalanmi to je v poriadku..ved na to aj idu von..:D ale pred svojou babou by to nemuseli robit..to je moj nazor...a Vas..??

sunnysweetie

vies co skus, ked si vsimnes, ze sa pozera na inu, tak sa ho po chvili opytaj, co mala oblecene :D moj nikdy nevie a vysvetli mi to tak, ze on ani nevie, ze po nej pozeral :D takze asi tak.. :D

karolina007

veru ani ja nemam tu potrebu..nebavi ma to...heh..a to som s nim len dva rociky oproti tvojim 7..:Dinacy baby ste aj na facebooku.???alebo icq..?

sunnysweetie

povedz mu, co si o tom myslis a ze ti to vadi.. :-) moj sa pozrie, ale neotaca sa a nekomentuje.. ale mne osobne vadi aj to,ze sa pozera :D :D :D (na ine,wrrr)

bublik

dakujem :-) my mame zase svoje problemy, kazdeho trapi nieco ine... skus mu robit to iste... ale s chlapmi :-)uvidis ako mu zmrzne usmev :-)

mary-anne

ja mam za sebou dost vztahov, takze ked mozem a viem, rada pomozem. ja vzdy vravim, ze vztahy su komplikovane, no moj terajsi priatel mi na to vzdy odpovie: vztahy su take, akymi si ich spravime my.. pouvauj nad tym... :)

bublik

zavisi od chlapa, moj brat to robil stale, aj s frajerkami aj so mnou, ja som si potom tak zvykla komentovat babske zadky, ze som to urobila par krat aj pred frajerom a ten si potom myslel ze som divna, ked si vsimam baby... :-D naopak on to nerobil nikdy a ak som ho trochu podpichovala, takym tym sposobom ze o aha no nie je ta baba pekna alebo tak, len tak, aby som ho priviedla do rozpakov, tak sa tvaril ze na co hovorim take zbytocnosti, ze ved to je uplne nepodstatne a vobec si to nevsimol.