denný krém...

mary-anne

sestra tiez pouziva ten lieh, robia jej ho v lekarni,ale len na dekolt a chrbat, hnusne to smrdi :) ale nebude to uz prilis velka zataz na tvoju plet? tolko tej chemie si tam davad kazdy den? no ale tenlieh velmi vysusuje.. a pouzivas aj make-up,alebo nieco podobne?

severanka

ja používam od AB zmatňujúci,a le on nie je veľmi hydratujúci, to by ti asi nepomohlo...
Od Nivey veľa toho nepoznám...

skús niečo od AA (pozri v lekárňach)

zizizi

severanka od nivei velmi nepoznam kremy takze len ten matujuci gel ale ak by si mi vedela poradit nieco ine bola by som velmi rada ...lebo doteraz som denny krem nepouzivala ale kozny mi povedal ze mam ..a kedze s tym nemam skusenosti tak prijmem kazdu radu :D

severanka

zizizi: aha :) tak potom sa skús s kožnou poradiť aký krém by bol najvhodnejší.. ktorý od Nivey si mala na mysli ?

zizizi

mary-anne dakujem za radu ...co som pouzivala garnier na akne tak plet ostala vzdy rovnaka ...a od nivei by si mi ktory odporucila?

mary-anne

ja nemam dobru skusenost s vyrobkami Garnier, zvykla som sa od nich po case vyhadzat na tvari, ale kazda plet je ina. ja by som skor volila asi Niveu.

zizizi

este by som asi podotkla, ze mam akne a pouzivam na den lieh a vecer siknoren krem, takze neviem ci by bolo vhodne pouzivat aj denny krem proti akne aby to nebolo na moju plet privela