vyrazky na prsiach

renyyy

Aha, nevedela som, ze myslis take vyrazky :-). Tak s vyrazkami som bojovala aj ja, takisto som ich mala v dekolte. Pouzivala som na ne standardnu kozmetiku na akne. Tak skus si dekolt osetrovat, trebars aj maskami na tvar a snad to bude lepsie :-)

Ja som pocula, ze chlpky okolo bradaviek sa vytrhavat nemaju, no netusim preco. Mozno to ani nie je pravda. Ak si ich chces vytrhavat, tak pomalicky, nie silnym trhnutim. Pripadne si ich trosku podstrihni alebo pouzi depilacny krem :-).

kaattkaa

aha tak okolo bradaviekto si ani ja.ja som mala namysli normalen na prsiach ako na kozi,mam vacsie prsia takze moje rozhranie bolo vyssie:_D..a chcela som sa spytat mam aj taku snedsiu plet a lepsi pigment tym padom mam aj chlpky na celom tele tmavsie a aj na hrudi teda aj prsiach amm chlpky,sem tam je taky tmavsi a odtrhnem si to.vadi to?

Radka21

Tiez mam take nieco okolo bradaviek a nikdy som sa nad tym nepozastavovala... skor by som povedala, ze su to zapalene korienky chlpkov alebo obycajne vyrazky od potu - potnicky.

renyyy

Tak ja som mala na mysli take male "kopceky" na dvorci, ktore pripominaju vyrazky. Tento jav ma mnoho zien, ved len sa pozri na internet. Moj gynekolog mi povedal, ze to nic nie je. Je to len taky tukovy vankusik ci take nieco. Netreba sa znepokojovat, pokial to nevyzera vyrazne defektne.

Tie "vyrazky" tam mam cely zivot a nikdy som si ich ani nevytlacala ani nijako som sa nesnazila sa ich zbavit. Proste tam su a je to uplne bezne. Nebudem si predsa rozryvat kozu okolo bradaviek ani si na nu davaz chemiu. A baby, ak si nie ste iste, chodte ku gynekologovi a mate po probleme :-)

kaattkaa

aj ja mam take drobne podkozne vyrazky,ako na tvary a normalne si ich vypucim.co je na tom zle?vsak to je na kozi ako aj na chrbate mam napriklad a aj na dekolte sa mi robia a sem tam aj male vriedky.a co to je ine podla teba renyyy?

renyyy

myslim, ze to ma vela zien, je to normalne a nie su to vyrazky ;-). V ziadnom pripade sa toho nezbavuj. Ak mas vsak nejake vaznejsie obavy, zajdi za gynekolog, nech ti prsia vysetri a vysvetli ti, o co ide.