prečo mi to spravil?

Príspevok v téme: prečo mi to spravil?
zuzka244

pred chvíľou som sa dozvedela že chlap, ktrého nadovšetko milujem, s ktorým som si plánovala budúcnosť a ktorému som verila na 200% ma sklamal. Boli sme spolu rok a pol. bol dokonalý a každý mi ho závidel. Vysoký čiernovlasý, presne podľa mojich predstáv. Neskutočne mi dával najavo lásku každý den sme boli spolu. V živote by ma nenapadlo že by ma podviedol. Aj ked nie fyzicky ale pre mna ako by to spravil. Dostala som sa do jeho schránky kde má maily od jednej kočky s ktorou sa raz stretol na jednu noc. Povedal mi že so žiadnou si nepíše odkedy sme spolu. Boli tam veci typu. Mysli na mna, dúfam že sa ti bude omne snívať, pofúkam ti zadoček, sú normálne v kontakte vie všetko o nej. A to vraj sa stretol s nou ešte predomnou na jednu noc. Maximálne som mu verila. Je jasné že potomto už s ním nebudem. Ale ako to prekonať? Ako zo dna na den zabudnúť a netrápiť sa? Včera som bola najšťajstnejší človek že mám takého priateľa a teraz toto. Ako sa naučiť znova dôverovať?

eviket

nie kazda sa vyslovene zameria len na to ako chlap vyzeraaa.. ja mam priatela a predtym ako sme si spolu zacali, sa mi vobec ale vobec nepacil, islo to z jeho vnutra.... ale to uz nie je na tu temu.. a poznam aj skaredych chlapov s neskutocnou charizmou, a takym niecim co ta pritahuje aj napriek tomu ze je skaredy.. ale to je zase mimo..

duffel

no ja ti poviem tak ze ja som ten z tych velmi skaredych chlapov, a ti pekny zial toho vyuzivaju, zato ked je chlap hnusny ako ja a najde si nejakou nahodou nejake dievca tak si ju aspon zato vazi lebo vie ze len tak nejake dobre dievca o neho stat nebude. muhehe ale tak vam treba ked ste jebnute

eviket

..to mas asi len z pocutia, nie? nemali ste o com hovorit s kamosmi, tak ste si odovzdavali zazitky? a ty si im peknym len ticho zavidel... ty hlupak

duffel

hej vy hlupane ked tolko nadavate na chlapov ze vas podvadzaju tak si najdite skaredych , ti vas nebudu mat s kym podviest. s peknymi si zasuka kazda tak sa nedivte :)

eviket

..ja viem presne, co bude.. "to tak nie je ako to vyzera, a to nic neznamena, ved su to len spravy".. mohol by si radsej vstupit do svedomia a povedat ti pravdu, nenavidim, ked chlapi klamu, a ty vies, ze klamu, a oni stale klamu.. prepacte, ale drviva vacsina!!!

Liana...323

Natrafila si na nevyzretého muža, ktorý hľadá v živote nie len životnú partnerku, ale aj sám seba. Pravdepodobne si nie je tak istí, že si tá pravá, keď je stále v kontakte aj s tou druhou. Na tvojom mieste by som ho nehala. Sama píšeš, vysoký čiernovlasý, čo myslíš, že sú ženy slepé? Pôjdu ti po ňom ako muchy na med a jeho zrejme moc netreba presviedčať. Kašli naň, odíď zo vzťahu so cťou, povedz mu, nech si nechá svoju kamarátku, však aj ju bude podvádzať.

TICO

Strejdo : Máš pravdu, nechaj ženy, nech si nadávajú na mužov, totižto hocikto kto sem prispeje, a nebude Zuzaninho ( bývalého ? ) priateľa považovať za sviňu, tak bude ukameňovaný davom žien, ktoré sú na mužov rozhorčené, a rady si na nás zgustnú ( v tom zlom slovazmysle ).

zuzka36985

teraz sa s ním stretnem on o tom ešte nevie ja som v noci odišla ked spal a teraz mi volal čo sa deje. Ale na to nie je vysvetlenie. Len som zvedavá čo bude bľabotať...