prečo mi to spravil?

Príspevok v téme: prečo mi to spravil?
zuzka244

pred chvíľou som sa dozvedela že chlap, ktrého nadovšetko milujem, s ktorým som si plánovala budúcnosť a ktorému som verila na 200% ma sklamal. Boli sme spolu rok a pol. bol dokonalý a každý mi ho závidel. Vysoký čiernovlasý, presne podľa mojich predstáv. Neskutočne mi dával najavo lásku každý den sme boli spolu. V živote by ma nenapadlo že by ma podviedol. Aj ked nie fyzicky ale pre mna ako by to spravil. Dostala som sa do jeho schránky kde má maily od jednej kočky s ktorou sa raz stretol na jednu noc. Povedal mi že so žiadnou si nepíše odkedy sme spolu. Boli tam veci typu. Mysli na mna, dúfam že sa ti bude omne snívať, pofúkam ti zadoček, sú normálne v kontakte vie všetko o nej. A to vraj sa stretol s nou ešte predomnou na jednu noc. Maximálne som mu verila. Je jasné že potomto už s ním nebudem. Ale ako to prekonať? Ako zo dna na den zabudnúť a netrápiť sa? Včera som bola najšťajstnejší človek že mám takého priateľa a teraz toto. Ako sa naučiť znova dôverovať?

zuzka244

asi ste ma dobre nepochopili, je to trošku dlhšie. Ja som sa v živote nikomu nehrabala v súkromí ale včera mi na to dal dôvod. Mal doma akciu a dosť sa opil, čo unho nebolo zvykom lepil sa na kočku svojho kamaráta a mna ignoroval. Išli sme si ľahnúť a mne to nedalo. Stále ma upozornoval a hovoril že ja môžem byť najkľudnejšia v celom meste, že minimálne rok si so žiadnou babou nepísal. Mal všetko dovolené nebola som histerka, piatky ostával vonku dlhšie s kamarátmi lebo ja som v sobotu mala školu žiadne kontroly nič, len som chcela vedieť na druhý den kde bol. Ale ked som toto včera videla tak mi tu veci nehrali a prečítala som si ICQ. o tej babe mi nič nespomínal ked sa mu náhodou bývala ozvala hned mi to prezradil, alebo ked nejaká napísala. Ale o tej nič. A odrazu tam nájdem správy od oktobra si s nou píše, ja neviem premna to nie je normálne ked má niekto priateľa alebo priateľku tak inému píše veci typu ahoj hviezdička dúfam že sa ti bude o mne snívať a pod... Všetko si písali, a tie oslovenia. To ma mrzí najviac, že o nom by to nikto nepovedal, ja som ho pustila na 4 dni do zurichu s kamarátmi boh vie čo tam robil. Dôverovala som mu a čakala kedy mi dá prsten. Ale hlavne to, že on mne neveril, že ja si s nikým nepíšem a tvrdil o sebe aký je svetec a teraz toto. Tak ma neodcudzujte, lebo keby nemám na to dôvod tak nič nikontrolujem

Strejdo

luciankaTT: A dalsia premudrela :))). Hmm, na zaklade jednej vety uz vies, ako to bolo v nasom vztahu :))))

Pytal som sa jej , ci je lesbicka a nie vseobecne vsetkych zien (ale neznizim sa na tolko, aby som ta nazval iba dalsou chuderou). Hm, vidi sa mi, ze v tejto teme prispievaju vacsinou feministky. Tak radsej ustupim z tejto temy, do rozumnejsich.

Strejdo

A mna podviedla pre zmenu partnerka a niesom na tolko obmedzeny, aby som teraz hovoril take blbosti, ze vsetky zeny su rovnake. Proste natrafil som na nespravnu. Hm, ked ta podviedli viaceri, tak je asi poblem niekde inde , nie v nich.

luciankaTT

Strejdo: podľa teba každá žena, ktorá sa sklamala v mužoch je lesbička??? To len svedčí o tvojej úbohosti, si nechutný. Áno, sú aj správni muži - ale ty medzi nich rozhodne nepatríš...tvoja priateľka asi dobre vedela, prečo si začala s iným :))))

Strejdo

Do ..., ospravedlnujem sa, ze zase to iste tu hodilo.
Tak asi uz bola na tom tak podozrievavo, ze musela pozriet do posty. Ved to nepozerala cudziemu cloveku, ale tomu, s ktorym y rada prezila cely zivot (asi).

orlana

suhlasim s IRENA5 ! vsetci, bez vynimky su hajzlici!! STREJDO, nechapem, preco si ju oznacil za lesbicku... mna tiez podviedol partner, potom som sa z toho spamätala, no znova dalsi a dalsi..., takze v mjom zivote uz muz nema miesto. A to nie som lesbicka, ale normalna zena, ktora sa uz neda vyuzivat uboziakmi muzskeho pohlavia. apropo, pod pojmom muz si predstavujem MUŽA a nie dilinka, ktory si chce nieco dokazovat!

pjosa

moj nazor je ten, ze citat sukromne veci, sms, ci maily by sa nemali. Radsej nic nevediet... Stretol sa s nou predtym ako bol s tebou, tak preco mu to hadzat na oci??? A vobec, to ze si s nou pise, tak to nie je este podvadzanie. Vela chlapov a aj bab ma nejaku osobku, ktorej pise. Pozri, kolko na chate, ci pokece si poslu pusu, povedia, chybas mi, ci reku mysli na mna a beru to taky priatelsky flirt. Pokial nemas overene,ze naozaj podvadza, naco kazit nieco, co este nie je pokazene. Treba sa naucit aj odpustat a vyzriet. V zivote su aj tazke skusky vo vztahu, treba sa naucit vnimat situacie a postavit sa voci tomu chladnou hlavou...

Strejdo

Uf pardon, hodilo mi to dvakrat. Inac irena5, to som napisal nezavisle od tvojho prispevku, ked si ho este nenapisala. To je aj tvoj pripad, ze vsetci muzi su rovnaki :))). Velmi ubohe myslenie. Niesi ty nahodou lesbicka?