Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest v krizoch iduca do noh

Príspevok v téme: Bolest v krizoch iduca do noh
lili22

mam 22 rokov a uz tyzden ma bolia krize...bolest mam bud na jednej strane alebo na druhej...posledny den mi uz ide bolest aj do noh, citim slabost a take pichanie v nohach...ako ihlami....bola som aj u ortopeda, predpisal mi veral a mydocalm 2xdenne...ale beriem to uz stvrty den a bolesti neustupuju...vie niekto poradit?prosim, budem vdacna za akukolvek radu

Tancos1998

Dobry den chcel by som sa nieco opytat udrelo mi nieco do päty ale snimka nic neukazala päta je cela cervena a studena cela noha aj bolesty chrbta

Lary

Každá bolest v krížoch je individuálna.Telesná preddispozícia(stavba tela,skolioza,nadváha,vynútené,polohyv práci,šport,úraz,psychyka.To je ako ked svieti kontrolka v aute že je porucha .Ludia riešia dôsledok nie príčinu.Tu ti radia rozby žiarovku,vyšrôbuj ju zakry prístrojovku neuvidíš svietiť kontrolku.!

Efelin

Stendyyyy, žiaľ s ischiasom ti nikto nepomôže.
Existuje len konzervatívna (pomáha dočasne) a chirurgickâ liečba.
Potrebuješ schudnúť,zmeniť životosprávu a možno aj prácu.
Najlepšie pomáha naučiť sa cvičiť podľa dr.Smíška z Prahy. Jedine to pomáha. Ale už musíš cvičiť do konca života.
Toť vsjo! Zázračná pilulka neexistuje.

Standyyy

jaja_jaja Napísal ste všetko čo sa dozvieme aj na Google...Ale čo by ste odporúčal!?Ak máte nejaké skúsenosti s vyliečenie,podelte sa s nami a poraďte.Ja budem osobné veľmi vďačný...Už rok som na PN,doktori kašľu na mňa,cely čas má nadajaju iba liekmi na uvoľňovanie,tlmenie bolesti,ale bez efektu...Poraďte!!!Ďakujem.Mozete sa podeliť hoci kto s skúsenosťou a pomôcť.Budem veľmi vďačný!0902 843 888

akrobacik

mate pravdu jeta strasna bolest nostop vo dne v noci, už neviem co mam robit, bolesti klbov aj krizov, teraz idem k ortopedovi, ktory mi dal, aby somdala 24 hodinový moc a krv, som zvedava, čo bude ďalej

lubreza

Ja mavam presne taketo bolesti a s touto kombinaciou liekov mam najlepsie skusenosti.Pomôžu aj cviky z pilates ale treba začať veľmi opatrne.

ĽubicaKal

ja mávam strašne bolesti krížov a ide mi to až do nôh a často sa cítim veľmi zle až si musím lahnúť..doktorka ma poslala neurologičke a tá mi povedala ze mam krivy chrbát no ani náprava nepomáha..pomohla mi asi masticka ibalgin ale zas sa mi to vratilo..myslite ze ta akupuntura naozaj pomoze? alebo neviete mi nieco poradit?

Jessi1111

A neskúšala si voľno predajné krémy? Napríklad Fast*m gel, to niekedy pomôže viac ako lieky alebo Volt*aren. Alebo vyskúšaj apukunktúru. Alebo naozaj choď na neuroógiu a ak nič nepomôže, tak vyskúšaj tú apukunktúru.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest v krizoch iduca do noh - Fórum - ZDRAVIE.sk