Bolest v krizoch iduca do noh

Príspevok v téme: Bolest v krizoch iduca do noh
lili22

mam 22 rokov a uz tyzden ma bolia krize...bolest mam bud na jednej strane alebo na druhej...posledny den mi uz ide bolest aj do noh, citim slabost a take pichanie v nohach...ako ihlami....bola som aj u ortopeda, predpisal mi veral a mydocalm 2xdenne...ale beriem to uz stvrty den a bolesti neustupuju...vie niekto poradit?prosim, budem vdacna za akukolvek radu

Krky

Ja som trpel silnou bolestou vyzarujucou do pravej DK.Urobil somMRI a doktor odporucil peraciu. Som 2 mesiace po mam francuzske barle este to v mieste operacie boli ale celkovo je to zleppsenie.Odporucam pri.neurochirurgickom zhodnoteni tento postup. Nikdy neviete ake je to zle. Este mam bolesti a beriem DHC 90 rano

Tancos1998

Dobry den chcel by som sa nieco opytat udrelo mi nieco do päty ale snimka nic neukazala päta je cela cervena a studena cela noha aj bolesty chrbta

Lary

Každá bolest v krížoch je individuálna.Telesná preddispozícia(stavba tela,skolioza,nadváha,vynútené,polohyv práci,šport,úraz,psychyka.To je ako ked svieti kontrolka v aute že je porucha .Ludia riešia dôsledok nie príčinu.Tu ti radia rozby žiarovku,vyšrôbuj ju zakry prístrojovku neuvidíš svietiť kontrolku.!

Efelin

Stendyyyy, žiaľ s ischiasom ti nikto nepomôže.
Existuje len konzervatívna (pomáha dočasne) a chirurgickâ liečba.
Potrebuješ schudnúť,zmeniť životosprávu a možno aj prácu.
Najlepšie pomáha naučiť sa cvičiť podľa dr.Smíška z Prahy. Jedine to pomáha. Ale už musíš cvičiť do konca života.
Toť vsjo! Zázračná pilulka neexistuje.

Standyyy

jaja_jaja Napísal ste všetko čo sa dozvieme aj na Google...Ale čo by ste odporúčal!?Ak máte nejaké skúsenosti s vyliečenie,podelte sa s nami a poraďte.Ja budem osobné veľmi vďačný...Už rok som na PN,doktori kašľu na mňa,cely čas má nadajaju iba liekmi na uvoľňovanie,tlmenie bolesti,ale bez efektu...Poraďte!!!Ďakujem.Mozete sa podeliť hoci kto s skúsenosťou a pomôcť.Budem veľmi vďačný!0902 843 888

akrobacik

mate pravdu jeta strasna bolest nostop vo dne v noci, už neviem co mam robit, bolesti klbov aj krizov, teraz idem k ortopedovi, ktory mi dal, aby somdala 24 hodinový moc a krv, som zvedava, čo bude ďalej

lubreza

Ja mavam presne taketo bolesti a s touto kombinaciou liekov mam najlepsie skusenosti.Pomôžu aj cviky z pilates ale treba začať veľmi opatrne.

ĽubicaKal

ja mávam strašne bolesti krížov a ide mi to až do nôh a často sa cítim veľmi zle až si musím lahnúť..doktorka ma poslala neurologičke a tá mi povedala ze mam krivy chrbát no ani náprava nepomáha..pomohla mi asi masticka ibalgin ale zas sa mi to vratilo..myslite ze ta akupuntura naozaj pomoze? alebo neviete mi nieco poradit?