Problem s ejakulaciou..

Príspevok v téme: Problem s ejakulaciou..
kacingeska_8

Cem sa opytat co moze byt dovodom toho ze chalan nema vobec vyron semena.Tento problem ma priatel mojej kamaratky a ona by chcela vediet cim to moze byt ale sa s nim o tom nechce bavit.Rozpravala mi o tom len tolko ze aj ked sexuju alebo maju len oralny sex tak ani v jednom pripade nieje ziaden vysledok.On zevraj vyzera ako mu to vsetko robi dobre,strasne vzdycha,cely sa trasie,je spoteny ale spermie ako keby ani nemal.A vraj ani vtedy ked sa uspokojuje sam sa nic nemeni.Minule ho robila rukou a vraj vyzeral tak ako keby mal od vzrusenia vybuchnut a ked si kamaratka myslela ze konecne moznoo dosiahne ten vrchol so vsetkym ako ma byt tak jej povedal ze: ,,to staci,uz je dobre",obliekol sa a hotovo..ja som este nestretla nikoho takeho tak neviem co jej na to povedat,citala som len ze to moze mat daco so psychikou vacsinou..ak niekto viete o co by mohlo ist prosim napsite....Dakujem:)

AdamKrt

To chce navstivit doktora. Alebo ak by nemal vyvinute semenniky, ale to by sa muselo jednat este o chlapca pred pubertou, cize dieta...