srdce, zavrate...

Príspevok v téme: srdce, zavrate...
namaily

ahojte,
uz par mesiacov pocitujem problemy s obcasnym busenim srdca a zrychlenym tepom. Robili mi vsetky mozne vysetrenia /EKG a tlak.holter, echo, krv, stitna zlaza, sono vnut.organov/ a vsetko som mal v podstate v poriadku. Akurat zistili ten zrychleny pulz /sinusovu tachykardiu/, ale bez aritmii. Nasadili mi concor 5 v davke 2.5 mg, ja som ju neskor znizil na 1.25 /t.j. stvrt tabletky/, lebo sa mi dost znizil tlak. S tlakom som totiz nemal problemy. teraz mavam tlak tak cca 110/70 a pulz cca 60 - 90. Objavili sa u mna ale zavrate, tocenie hlavy... skusam Q10, vit.E, magnezium, dokonca homeopatika, ale nejako to moc nezabera. Vraj to moze byt stresoveho povodu a z nedostatku pohybu /som manazer, vacsinou chodim autom, atd./. Ja vsak teraz vela stresov nemam, mal som ich v minulosti dost dlho /cca 4 roky/,a le zmenil som robotu a uz som par mesiacov v klude.. Neviete co s tym?

karioll

namaily
vypytaj si iny betablokator,alebo skus blokatory vapnikoveho kanala,verapamil napriklad.s magneziom by som to moc neprehanal.ani s ostatnymi volnopredajnymi pripravkami,hlavnr e vitamin ti moze sposobit trombozu,homeopatika,to je iba kseft a Q10 ti je na co ked si zdravy?isiel by som k neurologovi na vyriesenie krcnej chrbtice
jozef 83
pri tlaku 55 nemozes mat zv&csene srdce,vrat sa k lekarovi

lolarocks

namaily - ja som mala taký istý problém.Síce mám len 14 a ty si určite starší ale aj tak .. bola som v nemocnici na pozorovaní 10 dní,ale tak isto ako ty - nič.

jozef 83

dobry den chcel by som sa opytat ci mi vie niekto povedat co znamena:prave srdce hranicne dilatovane trikusp.regurgitacia I,syst.TK v AP cca.50-55torr. do teraz na vsetkych papieroch som maval nedilatovane.DAKUJEM