Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lezie mi na nervy mamin priatel

Príspevok v téme: Lezie mi na nervy mamin priatel
znechutená

neznasam, ked sa zavru v izbe a zrazu je len pocut zvuky! vtedy vypeckujem hudbu, telku a vsetko co mam poruke. on je otravny, stale ma kritizuje - co jem, co pijem, co si obliekam, kam chodim von a kedy sa vraciam. dnes som si natrela chleba s maslom a zacal mi hovorit, ze priberiem, ked som si naliala iba trochu coly, tak len poznamenal "zas cukor?" a pritom ja sladke skoro nejem! je strasne otravny a uplne mi znechucuje vsetko! tvari sa akoby zozral šalamuna.
neviem uz co mu mam povedat, tak sa s nim radsej nebavim.
ak ma niekto podobny problem, prosim odpiste, ale len seriozne.
je mi z toho nanic lebo som si vsimla, ze sa kvoli nemu vzdalujeme aj s mamou :(

kkkkkk

Pixvix - chceš mamu len pre seba a ty za pár rokov od mami odídeš a začneš žiť svoj život - bez mami. Daj mame šancu, nech si v poslednej chvíli môže niekoho nájsť do života, nebuď toľko sebecký a zahľadený len na seba.

Pixvix

Ja mam podobni problem mam 13 a mama si nasla priatela naskor sme si zo sestrou mysleli ze je v pohode no len v tedy bol len kamarat a teraz su spolu.Chodi k nam kazdy vecer a s mamou kazdu noc spia a z izby idu zvuky pre kt. Nevieme zaspat zo sestrou.Neznasam ho . Myslim si ze ku nam chodi k voli tomu aby sa vispal z mohou mamou pls pomozte

kacingeska_8

fuuha....tyzden som tu nebola a kukam ze sa pridal dalsi hrozny clanok a reakcie nanho..:/..a to si mozno kazda z nas myslela ze je v tom sama a premyslala ze ako je vsetko na nic a uz sa nas tu stretlo neviem kolko s rovnakym alebo podobnym problemom..:(fakt je to hrozne..:(

InLoweee

AdamKrt

My sme plnolete - ale nezaopatrene deti (ako zakon hovori, t.j. do 25roku pri studiu je matka povinna sa este starat). Mame: ja21r. sestra 19.r - v januari tak budeme mat.

S1M

Moja mamina ma tiez priatela. Zvykala som si na neho 2 roky. Vsetko bolo ale nastastie postupne a nie naraz (ze by sa k nam hned nastahoval). Tiez mi neskutocne vadil, no casom som si zvykla a zistila, ze nie je zly. Nebojoval so mnou o maminu priazen ako som tu citala, ze sa tak niektori chovaju, ani ju nehuckal proti mne. Len som nevedela stravit to, ze mama ma zrazu priatela. Nad svadbou nepremyslaju. Ved naco, ked sa maju radi 2 ludia. Co to zmeni. Ked bola mama v manzelstve s otcom tak ziadne spolocne financie neboli. Otec je proste skrob. Tiez mi na Vianoce nikdy nic nekupil a od kedy sa rozviedli tak nejavi o mna zaujem. Jeho mama mi vzdy vsugeruvava aky je uzasny, lebo ked je so svojou rodinou hra sa na "super otca".
Takze naco zbytocne svadba, ked ta aj tak nic nezmeni, iba ak meno. Zbytocne by sa znovu rozvadzali ak by nieco nevyslo. Ja teraz studujem mimo. V podstate zijem svoj zivot. Financne mi prispievaju no mam aj stipko aj si zarabam a mam priatela, ktory ma podrzi. Treba to len nejako prezit a neskor bude lepsie ;)

AdamKrt

InLoweee:

pocitac mozes preniest ku dedovi. Ak neni vas a museli by ste kupovat, mozno by pomohli stari rodicia, dnes su pocitace lacne.

Co sa tyka internetu, dnes je dostupny skoro vsade. Neviem, kde byvaju stari rodicia, ale povedal by som, ze miestne pripojenie na internet tam bude niekde a ak nie, tak existuje aj mobilne pripojenie na internet. Vstavanie je iste neprijemne a dochadzka tiez. Je to na zvazenie...

Tvoja mama nema co zvrtnut. Tyranie vlastnymi neplnoletymi detmi, by bolo smiesne. Mozno, keby socialna Vas zacala preverovat, konecne by si vstupili s priatelom trochu do svedomia...

InLoweee

AdamKrt:

ano babka s dedom nas uz aj volali, ale keby sme byvali pri nich mame dalej do skoly a tak, museli by sme vstavat ovela skor, ale na druhej strane, ked mame cas, chodievame sa k nim najest. Takisto internet by nam chybal, pocitac, proste zakladne veci, ktore nam ku skole treba. Je jasne, ze by naam tam bolo lepsie-myslim tym zilo pokojnejsie. Ale tak snad tie 3 roky ece vydrzim a potom uz pojdem niekde prec, ktovie...Dedo chcel viac krat podat staznost na socialku, ale tak bojime sa, lebo mama by dokazala vsetko obratit ako sa aj vyhrazala, ze ju psychicky tyrame a pod... Takze to radsej neriskujeme :(

AdamKrt

InLoweee: neda sa, nebolo by lepsie skusit oslovit starych rodicov, keby ste byvali u nich /ak su lepsie podmienky/? To je ozaj hrozne. Socialka na to nic nehovori ?

priska

InLoweee:
no smutny je tvoj pribeh. ja som tu uz nizsie pisala, co si myslim o takych zenach - "matkach". Ako moze byt matka stastna s nejakym chlapom, ked jej deti su velmi nestastne?? ja ako matka, tiez rozvedena, to neviem pochopit. a ked citam, ze nesmiete jest z toho, co ona navari, kupovat si toaletny papier..., ved je to hrozne!! nikdy by som svojmu vlastnemu dietatu takto neublizila.
ja som stastna aj bez frajera. to, ze nespavam s nejakym chlapom, este neznamena, ze musim byt nestastna.
dievcata, keby bola taka moznost, tak si vas vezmem ku mne. ja vam vsetkym drzim palce, prajem stastny zivot a nezabudnite, ze ak by ste sa nebodaj v zivote ocitli v takej situacii ako vase matky, tak si pomyslite na seba, ked ste boli este deti.

InLoweee

znechutená

tusim touto temou si trafila do cierneho, no v tom zmysle, ze presne viem co prezivas, ako sa citis. Doma mam to iste! :( Dokazala by som sa rozpisat na niekolko minut, ale aby to neboli omacky, snazim sa to strucne zhrnut. Mala som otca, ktory takisto mlatil moju mamu, bola som vtedy ece malinka (aj moja sestra o 2roky mladsia), preto si len co-to pametam co sa u nas doma dialo. Vadili mu uplne blbosti, vymyslal si ze ho mamina podvadza a pod, a za vsetko ju bil - mama sa snazila, varila mu, prala, cuchala koberce a on so spinavymi topankami sa opovazil prejst po vycistenom koberci :( bolo mu jedno, ked hodil na zem hrniec halusiek, ktore prenho navarila. Bol alkoholik, vecne chodil domov opity, pocikany, a pod. Vracal kde sa dalo. Z bitky raz mama i potratila :( Nakoniec jej uz presla trpezlivost a rozviedla sa s nim. (castokrat sa este pametam ako sme utekali s mamou k babke spat, ked vystrajal). O rok na to zomrel-alkohol-vlak. :(....

Ostali sme len 3 (ja, mama, sestra) po case si nasla jedneho chlapa, s ktorym sme boli 7 rokov, viac-menej bol okey, aj ked mal svoje chyby-tiez pil a naucil pit i mamu :( Ako 7rocna so sestrou 5rocnou sme ostavali kazdy vecer sami doma, lebo oni chodili pravidelne na pivo...takymto sposobom sa mi mama zacala znechucovat, kedze som ju videla stale opitu :( nastahovali sme sa do 3 izb. bytu a setko pokracovalo dalej, ten chlap zacal byt lenivy, nechcelo sa mu robit, vyuzival mamu vo vsetkom! Uz sme boli starsie, dohovarali sme jej, nech ho vykopne z domu - po case sa tak i stalo.

Od toho momentu nasledovali tazke roky, ja ako 15rocna tusim, som vsetky okolnosti brala moc citlivo, mamaa chodila pit s kamoskami, cez den v praci, vecer rovno do baru a v noci ked sme uz spali-domov :( ani som ju poriadne nevidela, nevenovala sa nam ako mama :( ...hnusila sa mi, ked som videla ako sa tackaa, resp. artikuluje. V tom case si zhanala chlapov, a kazdeho tahala do bytu k nam, kde si s nimi chcela uzit a evidentne aj uzivala. V izbe zavreta som cez stenu vsetko pocula a plakala od hanby, co to mam za mamu :( Babka jej dohovarala, dedo, kazdy... ze je ako krkavcia matka, ze bere ohlad len na seba, na chlapov a nas kladie na posledne miesto. Takto sa to tahalo ece zopar rokov, az na internete (kde travila do 4rana) nasla terajsieho.

Toho dnesneho si po roku nastahovala opet k nam, ale takeho chlapa nemozem dnes zniest aj keby co bolo :( strasne falosny, podpichuje do mamy, hucka ju proti nam, ona vsetky jeho "prikazy" realizuje v neprospech mna a sestry. Tak ako i ty pises- hovori pred nami o sexe s mamou, skace na nu pred nami, chodi v slipach a este sa vystavuje aky je "krasny" :( proste humus! Falosny ako liska, strasny ironik...sam o sebe si mysli, ze zjedol vsetku mudrost sveta, no je len uplny "Gadzo" s prepacenim, mama ma na viac- ovela!

takze castokrat sa i hadame, aj medzi mamou a mnou nie je bohvie aky vztah, vsetko sa to tak vybudovalo z toho co som zazila. Dnes sa o seba same starame (ja i sestra), dostavame sirotske (114€) a pridavky (21,25€) a z toho si platime vsetko, varime si, financujeme skolu, telefony, internet, proste vsetko. Doma ked je navarene, my sa toho dotknut nemozeme, lebo to je len mamy a jej priatela. I toaletny papier, ci sacky do kosa si musime kupovat same, o prasku na pranie ani nehovorim, proste vsetko! Mama nam neda ani cent naviac.

Fuu, rozpisala som sa riaddne, ale aspon vies, ze nie si sama, ktora zaziva nieco podobne. Isto vies aj ty, ze aj nase maminy potrebuju byt stastne, no ak si my deti nerozumieme s ich partnermi, je to prosto strasne :( Tak pre jednu stranu, ako aj pre druhu. Najlepsie je najst kompromis, no niekedy je to viac nez narocne...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lezie mi na nervy mamin priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk