Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

otakar

lioneees podla mna niesu zirafky mne sa zace vobec nepacia mrnave zo zakrpatenymi nohami vzdy som mal babu nad 175 cm vysoku a bral by som aj vyzsiu maju krasne dlhe nohy a stihle linie narozdiel od nizsich tie su vacsinou take ritnate s velkymi stehnami a tak samozrejme ze nie vsetky tak ako nie vsetky vysoke su aj stihle ale ak je to rovnomerne rozlozene tak sa priklanam ku vyssim zenam.A nemyslim ze by mali mat komplexi to skor ty ich mas

lionesssssss

lucinda, podľa mňa vysoké ženy si v tejto téme riešia nejaký komplex. si predstav, že nie každý priemerne vysoký hádže na adresu vysokých žien poznámky len preto lebo závidí...

mne sa teda napr. ženy nad 170 cm zdajú neadekvátne vysoké, ja meriam 167 cm a aj to sa mi zdá veľa, keď vidím nejakú žirafku, tak si len poviem, že koľké šťastie, že ja sama nemeriam tak veľa... ja by som mala najradšej pod 160 cm...

to ja len tak, aby ste si nemysleli všetky vysoké, že ostatné ženy vám závidia. ja vám teda rozhodne nezávidím... sama by som chcela mať menej a to mám ďaleko menej ako väčšina z vás

lucinda10

ahojte, tak ja sa pridavam. mam 176 cm a nosim vysoke opatky. poznamky "jezis, ty si taka vysoka???" sa objavia, ale len u ludi so zjavnym komplexom zo seba samych. pri praci mi vyska prinasa respekt, ktory presne musi byt a malokto sa mi odvazi odporovat.
no a zakladatelke Klubu by som len odkazala, ze mozno sa mi to hovori lahko, ale ten chlapec naozaj asi nestal za to, ked dal na nejaku poznamku kamosa. jemu samemu tvoja vyska zjavne nevadila. hajzlik krpaty.

maxspokojna

17, 175-6 cm
Asi v 15stich som rapídne narástla o takých 10cm v priebehu dvoch týždňov, vydesilo ma to a bola som zo svojej vysky zufala, závidela som tým, ktoré mali 160 cm a priala si mať ich telo. Kvôli tomu, aby som bola menšia som sa začala hrbiť a nakoniec som skončila so skoliózou a korzetom na noc. Teraz už mám konečne oči otvorené a ani za nič by som svoje dlhé nohy nevymenila, teda celú svoju postavu mám fakt rada vďačím za ňu, žehnaj ti óó rýchly metabolizmus ;) Všetci mi tvrdili že raz budem maximálne spokojná so svojou výškou a ja som to nikomu neverila, ale nakoniec je to pravda :) Pripadám si dominantnejšie a už nemálo neznámych ľudí malo veľmi kladné komentáre k mojim nohám alebo ku mne celej :) Je to skvelé :)

Excita

Ak je zena pekna, stihla, to, ze je vysoka, dlhonoha, je obrovske plus.
Muzi z toho idu zosaliet a darmo niektori v snahe ulovit akukolvek zenu tvrdia opak.
Aj pri vyske 177cm patria vysoke opatky do mojej povinnej vybavy, milujem stekle a kvoli ziadnemu chlapovi na svete by som sa ich nevzdala! :)
So steklami sm vyssia nez priatel, no ked s nim idem do spolocnosti, ine, ako stekle, ani neobujem :) A nevadi mu to, prave naopak...
Treba mat na pamati, ze my vysoke zeny mame obrovsku vyhodu s tou vyskou a treba to vyuzit vo svoj prospech. Nizke zeny totiz kedykolvek mozu schudnut, ist na plastiku prs, alebo cohokolvek rovnako ako aj my, ale dlhsie nohy alebo vysku nijak neziskaju. :)

SomStastna

ahoj ja mám 176 cm a stále rastiem a veľmi mi to vyhovuje citím sa byť voči menším ľudom trocha nadriadenejšia , veľa ľudí mi povedalo, že mám úžasne dlhé nohy a závidia mi :D a nikdy si nikho zo mna srandu nerobil .. a raz som mala chalana čo bol odo mňa asi o 9 cm menší :D a mali sme sa radi ..
ale podpatky moc nenosím ..len troška vacsia až take extrémy nie ..

sofiovica

Ahoj....:D ja chodim do 9.-tky a meram 174cm ale nestazujem si...len chcem aby som uz nerastla....a aj napriek mojej vyske chlapci mi hovoria ze sa im moje nohy pacia...vraj to niektorych muzov az vzrusuje...:D teraz ma chce jeden chalan a moje nohy mi pochvalil, ze su krasne dlhe...(az po zem:D)...a uz si ani nerobym komplexi z toho ze som vyssia nez moje spoluziacky...wed tie male nam mozu zavidiet ked vydia niekomu len pás a nemozu sa im pozriet do oci...:D a preto ze sa niekomu nepacim taka aka som tak nech si ma nevsima a nech mi da pokoj....wed na co by sme mali potom priatelov, ktory nas vedia podrzat:D a maju nas radi vysokych ci nizkych...