Chorobne bledá

Príspevok v téme: Chorobne bledá
vampiregirl

No moj problem je ze som nenormalne bleda...neviem ale stale mi ludia hovoria ze som velmi bleda a ze vyzeram choro atd...je to strasne neprijemne a asi aj vdaka tomu sa u mna vytvorila socialna fobia..mam pocit ze kazdy sa na mna pozera a ohovara ja preto :((( Do solarka velmi nechcem chodit kvoli riziku rakoviny koze a na slnku sa spalim stale..skusala som samoopalovacie kremy ale mam z nich len zlte flaky :(( co mam robit? nie su na to nejake vitaminy ? :(

jancecka

ak si zdravá a máš len takú farbu pleti, tak to využi, zvol vhodnú farbu vlasov, oblečenia, sprav si líčka, výborná na ne je egyptská hlinka, nejaký rúž a ideš :D ja som tiež dosť bledá, možno až moc, s nádychom do žlta :D a prešla som si solárkom, aj samoopalovacími krémami aj opalovaním na slniečku, to by som síce praktizovala ale čakám bábo, tak radšej nie. Ale ostatné dopadlo katastrofálne. Tak budeme bledé a využijeme to v náš prospech. Vraj je to v móde :D

[zruseny12]

Skorocel sa predovšetkým používa na všetky ochorenia dýchacích orgánov, najmä na silné zahlienenie, kašeľ, čierny kašeľ, pľúcnu astmu, dokonca na pľúcnu tuberkulózu. Švajčiarsky prírodný liečiteľ kňaz Kunzle, samouk a znalec veľkej liečivej sily všetkých našich rastlín, píše: „Používa sa celá rastlina - koreň, stvol, klas, semená a všetky jej druhy. Tak ako žiadna iná rastlina prečistí krv, pľúca a žalúdok, je preto dobrá pre každého málokrvného alebo so zlou krvou, slabýmipľúcami a obličkami, pre toho, kto je bledý, má vyrážky, lišaje alebo kto pokašláva, je zachrípnutý, chudý ako koza, aj keby ho do masla ponoril. Pomáha slabým deťom, ktoré napriek dobrej strave sotva sa udržia na nohách!"

MaryLu

aj ja sa pripajam ku klubu bledul.. tiez mam dost bledu pokozku.. ked som bola mala si zo mna robili ostani srandu typu ty brydza atd, ale nebrala som ich vazne.. zdravotne problemy nemam ziadne.. je to genetikou.. pred letom vzdy jem nejaky mesiac klasicky betakaroten, aby ma v lete nespalilo do cervena kedze mam citlivejsiu pokozku..

bledula

No...aj ja som bliela ako stena v tvári a tiež ma to trápi celý život,tiež sa ma ľudia niekedy pýtajú,či mi nie je zle,alebo na odpadnutie...ale už som si na svoju pokožku zvykla,som proste bledá,tak som bledá....za mlada som si tiež dávala kadejaké púdre,len aby som bola trošku tmavšia,no už to neriešim...teraz mám 29...no a tiež mám aj SF...vitaj v klube:-)

kuku7890

ja som tiez mozno az chorobne bleda ale som v poriadku. ked som bola darovat krv, pytali sa ma ci nie som chudokrvna:) a ci mi nie je na odpadnutie-to asi kazdu minutu:) neries samoopalovacie kremy, je to sprostost hlavne ked vidim tie flakate baby. o solarku ani nehovorim. zajdi za doktorkou nech s tym teda nieco spravi

vampiregirl

No ja som bola na kompletnom vysetreni a odber krvi zhruba pred 2 rokmi... a mala som malo zeleza ale nebola to nejaka extra nizka hladina...doktorka mi ani nic na to nepovedala..ale je pravda ze casto som unavena..taka bez nalady..a cca 3 roky som vegetarianka no nahradzam to sojou a mliecnymi vyrobkami..no neviem podla mna to je skor geneticky dane..lebo este ked som bola na zakladke tam si pamatam ze stale doktorka sa na mna pozrela ze som nenormalne bleda a ma poslala na krvy obraz a vzdy bol vyborny..no vtedy ako decku mi to nevadilo ako vyzeram... :(

A ta BETONIKA sa aj da kupit v lekarni uz susena do caju alebo tak?