Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spinavy penis

joey

Myslel som si,že tu najdem radu,ale vidim, že tu viete len ludi urážat....niesom jediny koho to trapi,nikdy som to nemal no proste som si to nedavno vsimol. Maros75 mozes byt kludny mam priatelku a nemusis ju lutovat. Narozdiel od vas ma ona chape,aby sme nic neriskovali tak pouzivame prezervativ,aby bola chranena.... takze nemajte obavy a niesom ziadny uchyl... odsudit cloveka vie kazdy...

joey

UMYVAM SA 2X DENNE! 2X DENNE SPRCHA! Proste pridem s prace a idem do sprchy,potom sportujem a po sporte idem zas do sprchy! niesom ziadny humusak!

Maros75

Stiahni predkozku a umyvaj to do orgazmu od toho bordelu co tam mas!!!
Ludujem mlade dievcata,ze s takou zberbou maju pohlavny styk!!

ryba_fugy

To za urologom ma ist s tym co pisal?
To ste fakt experti na higienu. Radsej tu uz nepiste!

A ty Joey - ako casto sa sprchujes? Lebo ked raz do mesiaca alebo raz do tyzdna, tak to ti zbytocne pisat. Proste nemas sajnu co je higiena.
A pri kazdej sprche - predkozku stiahnut a umyt tecucou vodou predkozku aj zalud, ten povlak ti zide dole a ked budes pravidelne umyvat, neobjavi sa ti.

Len dufam, ze nemas frajerku, lebo ta by vdaka tebe mala velky nabeh na rakovinu krcka maternice a len preto, ze si lenivy este aj na osobnu higienu!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spinavy penis - Fórum - ZDRAVIE.sk