Šaty na stužkovú

sign

nudicaopica:
ked ma na to postavu nech si da kratke a trebars aj červene..a čo? za to ze ty si bola navlečena v nejakom zavese alebo si vyzerala jak velka trojposchodova torta to je tvoja vec. kratke saty nepososia vobec skandalozne,sak nema holy pupok alebo zadok.
a okrem toho co spajas chlast so stuzkovou dnesna maldez sa dokaze opit hocikde a hocikedy nepotrebuju na to stuzkovu

nudicaopica

ked chces byt za kur*u kludne :-) a daj si cervene nech to ma smrnc a nezabudni sa zmalovat :D hehe zachvilu sa strati caro stuzkovich bude to len o chlaste a skoroholych dievcatach

milka3

ano, presne ako pise sign, dlhe sa uz velmi nenosia, ale ak baba potrebuje zakryt napr. hrube lytka, tak aj medzi dlhymi sa daju najst velmi pekne.
napr. u nas na stuzkovej mala vacsina bab kratke saty, pod aj nad kolena, a vobec to nevyzeralo zle alebo skandalozne:)
a okrem toho, v dlhych satach sa aj zle zatrsava:)

sign

ja som mala kratke aj baby u nas v triede mali kratke aj dlhe. už su davno neni v mode tie gycove torty. ked si vyberies pekne kratke aj tie možu vyzerať slavnostne

lizanka

ja takisto mam tento rok stuzkovu a chcem kratke saty, ale zas nie skandalozne kratke, tak nad kolena, mama mi to vyhovarala, ze na stuzkovu musia byt dlhe, kamaratkina babka pracuje v obchode a tiez tvrdila to iste, ze kazdy kto chodi kupovat pyta dlhe. ale zas v inom obchode maju skoro vsetky len kratke a predavacka vravela ze najziadanejsie si mini. na fotkach v googli ma skoro kazdy dlhe, ale zas tie holky su poobliekane hrozne tortovo, vobec sa mi to nepaci. naco budem skryvat nohy ked tie mam najkrajsie? ja si vydupem kratke, aj keby som mala byt jedina a vsetky matrony ma mali ohovorit :D

milka3

ahoj, podla mna na stuzkovej satami nad kolena a aj v ziarivych farbach nic nepokazis, dolezite je, aby sa ti hodili na postavu a citila sa v nich cely vecer dobre.
mimochodom, tu www.bonprixshop.eu najdes velmi pekne saty na stuzkovu, aspon mne sa celkom pacia, ak sa nebojis nakupovat cez net.
prajem ti nezabudnutelne chvile:-))

tinka147012

nehovorim ze jednoliate ale ja osobne by som si take ziarive farby na stuzkovu nedala. Ale ked sa ti velmi pacia tak na tvojom mieste by som si potom uz nedavala zlozity uces, vyrazne malovanie alebo vela lesklych doplnkov.. To by som vyrazne stlmila. Aby too neposobilo gycovo..

pudrik

tie saty na obrazku su skor take do mesta , a nie na stuzkovu podla mna....ale mne sa tiez pacia kratke saty, ja som mala dlhe tak trosicku tortove, ale nie velmi, lebo mam silnejsie nohy tak som ich chcela zakrit, ale spoluziacka mala krasne kratke cervene saty s velkou maslou, a vyzerala nadherne :)