Šaty na stužkovú

tinka147012

maruska mne sa pacia aj ten strih ale keby neboli take farebne... mozno trosku jemnejsie farby. Inak su pekne

tinka147012

ja mam tiez teraz stuzkovu .. mam dlhe stihle nohy a povodne som si chcela dat tie tortove saty :) Ale ked som v obchode videla tie pekne kratke po kolena s maslickou na boku som pevne rozhodnuta ze chcem takee...:)) Naco skryvat na sebe to, co treba vyzdvihnut?? Juj uz sa tesim na stuzkovu........... :)

luuska

Vezmi si také šaty, ktoré sa budú páčiť tebe a v ktorých sa budeš cítiť pohodlne. Tvoj pocit pohodlia je najdôležitejší a na ten máš právo. Ja som si dokonca obliekla sukňu po kolená s elegantnou blúzkou a zožalo to veľký úspech. :-) Príjemnú stužkovú!

nika 001

no ja mám tiež tento rok stužkovú a tiež si idem dať krátke šaty. po 1. mne osobne sa nepáčia tie princeznovské šate až po zem a po 2. ked mala moja sestra stužkovú tak mala také polodlhé a stále si ich pristupovala tak to si nechcem predstaviť keby som si dala tie dlhe. A aj ked som si bola vyberat v požicovni tak ta predavacka hovorila ze teraz sa viac pozicavaju kratke ako dlhe. Moja kamaratka si dala dokonca usit a skoro jej z toho zadok vyliezal a výstrih mala az po pupok ale vyzerali naozaj dobre a nikto s tym nemal problem a vsetkym sa lubili. čize je len na tebe ako sa rozhodneš.

Milááčik

ved ani mne sa nepáčie tie šaty tortové . dlhé a hrozne:) ja si to neviem ani predstaviť že by som niečo také na sebe mala):)

majka15

Ked mal moj brat stuzkovu, vsetky dievcata mali dlhe roby a jedno dievca mali kratke cervene saty s prackou vpredu...a poviem ti pravdu, ze tam bola najkrajsia...saty su len na tebe..nikto ta nevyhodi, ked si vezmes kratke...:)