Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....

Príspevok v téme: Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....
Kika:)

Možno si poviete, hlupana by dala aby si ho udržala...Mám 16, zachvílku 17, a kvoli tomu že sa bojím mat pohl.styk som stratila 2 chalanov, ktorých som milovala, oba to boli dlhodobejšie vztahy, ja proste vždy cúvnem, nie som panna, ale prvý krát som si to moc neužila, dokonca sa mi ten chalan vysvmieval, že blá blá ako mi to nešlo, no asi prečo, neviem čo mám robit, Niekedy mám chut sa asi vyspat s každým , aby som sa to naučila, ale to zas nedokážem mám k sebe úctu, ale nechcem dalej strácat chalanov....
Nemám strach s bolesti, ale stoho že to bude trapas, že ja neviem...Bojím sa a mám privelké zábrany aby som sa uvolnila, neviem prečo príde niekomu dlho čakat 2 mesiace na sex, pre mna je to stále málo, chcem mat chalana, chcem aby sme sa lúbili, aj to tak býva, ale vždy to stroskotá, ked príde na tému sex....Čo mám robit? mám sa prekonat, alebo mám byť sama??:( prosím poradte mi niečo, neviem kto mi má poradit...

Airiana

alzbee - no takze chodim s nim dva roky tj od 16 ..nemyslim si ze 16. a 17. rok bol pre mna vhodny na to aby som sa s nim vyspala este,podla mna je to este skoro, ano mam 18 som dospela,ale je kazdeho vec kedy zacne ci v 20 alebo neskor, potom nikde som nepisala ze planujem cakat do 30ky alebo co,planujeme to uz,ja viem ze je to prirodzene a chcem to tak ako aj on,ale to je jedno,to ze nemame na to kazdy den podmienky tu rozoberat nebudem, proste len do 18 je este skoro podla mna
Kika - tak potom sorry precitala som si temu celu,ale mam deravu pamat, nic som teda nepisala no...

AdamKrt

Co cakas od 16-17 rocnych chlapcov, ze budu chciet vazny vztah na cely zivot ? No, ak sa taky najde, bude to vynimka. Aspon spoznas, komu o co ide. V tomto veku, zabudni rasej na sex a az ked budes pripravena, az vtedy chod do toho. Teraz to mas uplne zbytocne...

Kika:)

Ak si si čítala príspevky tak panna niesom, myslela som že ked tým prvým prejdem bude to lahšie a nieje, v ničom niesom taký strachopud ako v tomto, pritom nemám núdzu o chalanov, ale aj tak ...Asi fakt niekoho neskúseného, alebo niekoho kto bude čakat..:-( snád takého nájdem

alzbee

Airiana: neber to prosim ako utok, ale nechapem jednu vec...ty netuzis byt s tvojim priatelom jedno telo, jedna dusa? pochopim, ked dva roky cakaju nejaki, ktori na sex este vek nemaju, ale ty si dospela, tak vlastne naco cakas? (nehladaj v tom to, ze si myslim, ze 18rocna panna je na smiech...to boze chran!) len tomu nerozumiem, ako niekto moze dva roky cakat, ked je s niekym, komu uz fakt doveruje a koho miluje ?...ved to je prirodzene, ze dvaja ludia po sebe tuzia...

Airiana

Kika nezufaj a ver ze nie kazdemu ide len o jedno, nedaj sa tym znechutit a v ziadnom pripade nepodliehaj tejto "mode" cim skor sa vyspat s kadekym,lebo to robia takmer vsetci, nie si zjavne na to este pripravena, tak si na tu chvilu treba pockat a najst si vhodneho priatela ktory je hodny teba, ja mam 18 a este si tiez chcem pockat na to, hoci svojho priatela mam uz skoro dva roky, je uzasny v tom,ze je ochotny cakat kym nebudem chciet, vidis ze existuju aj taki,len sa treba poobzerat :)a nevsimaj si tych,ktori sa ti smeju,kasli na to,co si pri tom budu mysliet, najlepsie bude ak si najdes podobne neskuseneho a spolu budete zacinat,niekoho kto ta hned neodsudi,ze sa ti to na prvykrat nedari,niekoho kto ta skor povzbudi,nestracaj nadej,prajem vela stastia :)

Kika:)

No a henten chalan nebol zrovna decko má bohužial skoro o 10 rokov viac, a tuším sa zabáva tým že vy*ebe šetky 15-16 v okolí..Prakticky som to chcela aj ja, ale hned som to olutovala...už neviem koho si mám nájst. každému ide len o sex, len o to jedno, asi pojdem do kláštora..kks

Kika:)

mala som...Včera sa so mnou rozišiel..Druhý krát som verila chalanovi, a druhý krát som sa v chalanoch sklamala...S ničoho nič, ln samé výhovorky, Bud mu išlo len o sex, a vadilo mu , že čakám, alebo fakt nevie čo chce..Alebo má inú..neviem