Obesenie mojej byvalej triednej pre neveru....

Príspevok v téme: Obesenie mojej byvalej triednej pre neveru....
smutneee

Ahoj ludia,
dlho som rozmyslala, ci to sem napisat, alebo nie, ale jednoducho ma to tak tlaci vo vnutri, ze musim! :(. Tento tyzden mi volala byvala spoluziacka a kamoska v jednom - oznamila mi, ze sa nasa byvala triedna ucitelka sa obesila!! Ked som to pocula, skoro som odpadla!! Keby ste poznali jej povahu a charakter, povedali by ste, ze je to ta posledna osoba, co by take nieco spravila!! Striaslo ma od korienkov vlasov az po prsty na nohach!!
Doteraz tomu nemozem uverit... Tolko nad tym rozmyslam... jednocho mi to pride nemozne... ale bohuzial je to tak.
Od skoncenia strednej skoly som ju vlastne nevidela, iba raz, ked som bola v skole navstivit ine ucitelky (s triednou som nikdy nebola nejako extra za dobre, ale nebola medzi nenavist a take silne veci, to nie!). A este mi povedala, ze sa tam nikdy neukazem, nech pridem aj tam k nim (do ich kabinetu). Viac som vsak na skole nebola, preto si ju aj pamatam taku ako bola stale - silna zena.
Za rok by sme mali nasu prvu stretavku od ukoncenia strednej skoly. ONA bola stale ta, ktora sa na tu stretavku tesila. Uz po roku, co sme vychodili skolu, som pocula, ze tamta a henta ju stretla, a ze nam odkazuje ako strasne sa uz na nas tesi, co je s nami atd... VZDY sa tesila, stale iba stretavku spominala... a na tu stretavku uz nikdy nepride... neuveritelne... Uz na prvej stretavke nebudeme mat triednu ucitelku... Vlastne...ani nepojdem, ten kolektiv snad drzala po hromade aj ona.
Nedavno som sa vsak dozvedela, ze pricinou jej obesenia bola nevera. To ma velmi sokovalo. Jej manzel si nasiel o viac nez 20 rokov mladsiu milenku (to vsak neviem, ci ona na to prisla, alebo on sa priznal), viem iba to, ze nedavno sa rozviedli. Ma odrastenu dceru, o rok starsiu ako ja, chodila o triedu vyssie, ta uz s nimi tusim nezije, ale s priatelom dakde a okrem nej mala este dospievajuceho syna, ktory ma v sucasnosti asi 14 rokov. ZEvraj ich syn chcel ist s otcom, nechcel ostat u mami.
Predpokladam, ze toto cele ju polozilo. Ved si predstavte, ze v jednej chvili mate rodinu, v druhej ju stracate. Mala 49 rokov, tusim. Predstavte si, ze na "starobu" by ste ostala sama. KTO BY TO CHCEL! Preto ju "chapem". Opusti ju manzel, kvoli nejakej flandre, ktora by si mohla najst aj slobodneho. Neviem, cim mu ucarila...aj ona raz zostarne, ako kazdy!! Je mi na grc, preco si tolko chlapov zhana mlade dievcata?!! :( A preco su tie mlade baby take flandry?! Ze beru zenateho chlapa! Teraz sa im to moze susit na DUSI!! Neviem, ci by som na mieste tej baby nebola po cely zvysok zivot na praskoch!!!
A syn...to naozaj neviem...dospieva, mozno chcel byt s otcom, mozno ho ma viac rad nvm... zrejme aj bola depresivna z celeho diania, chodila aj k psychologovi...ide tu o to, ze ak sa vzijem do tej role, pride mi zle. Ani sa necudujem, ze sa zavesila :(. Neuveritelne. Ja som to iba musela napisat, je mi z toho tak smutno, rozmyslam, ci ist na pohreb a ci nie, je mi jej nesmierne luto, ale nebola som medzi jej stalymi oblubencami, tak teda neviem... nebola medzi nami nenavist a take veci, to NIE, ja iba...neviem... je mi to cele luto, velmi.

salatka

vies ja som to pisala kvoli vlasntej skudsenosti, ze tiez som si hovorila, ja a milenka? a hups stalo sa, resp deje sa a necakala som to nikdy, ze by som to urobila.. a robim to.. teraz ma tu vela ludi odsudi .. ale kto nezazil, ten nevie...

smutneee

Ale myslim, ze na rovnakej urovni, ba este viac, treba odsudzovat toho chlapa, pretoze on je ten, co mal ZAVAZKY, a nie to dievca, ale aj tak :(

smutnee

Baby, dik za prispevky. Akoze neviem, ale strasne ma potesilo, ze ste odpisali. Mam taku fakt naladu pod psa. A s tym pohrebom neviem co...ach jaj... a som este aj slaba povaha, nemusim taketo veci ako pohreby, ale nvm, co robit, dost vela spoluziakov sa tam chysta, kazdy sa informoval, kto pride atd, tak som stale povedala, ze este neviem. Idu tam aj taki "nemilacikovia" vyslovene, no chapete :P.
Nvm...
A s tymi milenkami...Salat, mas vlastne pravdu, ze aj taky, co si teraz povie, ze ja sa v tom neocitnem, sa mozem. Ale ked uz to musi byt, tak nech je tomu tak, ze ta dotycna o zadanosti nevie!! Lebo ked si je zenatosti dievcina vedoma, je mi z toho zle! Jednoducho mi nik nenahovori, ze ked si poviem "NIE! je to nespravne" ze sa do toho dam. Aj o mna uz mali zaujem dvaja zadani muzi, a co... Si zadany? Je mi luto, a to sa mi jeden FAKT ze pacil a s otvorenymi ocami som o nom snivala... od zadaneho ruky prec, aj ked to boli!! Teraz mam priatela, a som najstastejsia, vidis, pride to, co ma ... Teraz by som mozno bola nejaka milenka a neskor o par rokov "zostarnuta" vyhodena milenka, chapes :P.
Velmi to odsudzujem, dufam, ze sa mi to nikdy nestane, ze mna opustia v takom veku, lebo mna by fakt slahlo, byt sama v takom veku... len by som si zvolila misto lana asi lieky (no prec s vtipkami :-/ ).
Este raz diky baby.

salatka

no pozor, aj ked sa teraz zaprisahas, aj ty sa raz mozes stat niekoho milenkou..takze pozor na to..ale inak smutny pribeh, kotrych s stavaju bohuzial na zemi stale tisice ... a tento sa akurat dotkol tvojej osoby.. necudujem sa ti, ze si z toho dost v prdeli a mimo.. nikto by takemu cosi neveril, hlavne ked pisee, ze to bola silna zena,,,ale uz to nezvladala a zlozila sa a vyriesila to velmi slabossky a to sebevrazdou ..

millli

Je mi jej strasne luto. Ja osobne neznasam nevernych ludi. Keby som mohla, zatvarala by som ich do basy. Co si tym chcu dosiahnut, ze nemaju silnu volu?