Ako mam pribrat?

anorexia :-(

Niektorí z vás tu písali, že nechápete prečo my chudé chceme pribrať... Zazriete v obchode pekné tričko, ktoré sa vám strašne páči no aj to najmenšie číslo je vám veľké... Chcete si kúpiť tričko s výstrihom no hanbíte sa za svoj dekolt... Chcete ísť normálne na kúpalisko, no hanbíte sa ukázať na verejnosti , pretože ,,aha, preboha oni asi nemajú doma čo jesť,,......:-( Poznám tie pocity a sú tu mnohé ďalšie príklady , ktoré bysom uviedla..Vlastne je to skoro to isté ako keď trpíte nadváhou... A myslím, že je to isté ťažko pribrať ako ťažko schudnúť...KeĎ máš raz taký metabolizmus, ktorý sa nedá prelomiť napr. nedá sa dosiahnúť váha vyššia než xx kg alebo menšia než yy kg tak sa len veľmi ťažko dokáže schudnúť alebo pribrať...Nemali by sme hovoriť veď máš dobrú postavu až za modelku..Skúste si mnohí z vás vygoogliť obrázky anorektičiek...Možno potom pochopíte... :-/ Trpím ňou tiež...a nedokážem pribrať nad 42 kg :-( a výšku mam 165cm :-(

bukac999

mne sa tiez smeju ze som chudy a ze mam jest a pritom jem viac nez dost mam 15 rokov 195cm a 60kg tiez neviem ako pribrat

mariaaa

DOMI...urcite mas malo kil,ale ty si este vo vyvoji,tak mozes este pribrat,ale ak chces pribrat na to je dobry aj B-KOMPLEX FORTE...nie je len na to aby clovek mal chut do jedla,ale vit.sk.B su velmi dolezite na travenie atd.tak ho skus,ale musis pit dostok tekutin,lebo su to vitam.ktore sa rozpustaju vo vode,urcite je to napisane aj v prib.letaku...
prajem ti vela stastia v priberani

Bomba

Dôležité je stále, už keď nič, aspoň udržiavať hladinu cukrov v krvi a postupne zvyšovať denný príjem cukrov, vhodne to kombinovať s tukmi, jesť rýchlo, málo prežúvať, viac soliť, soľ viaže v tele vodu a to veľmi pomáha. Nešportovať, snažiť sa vždy využiť auto alebo hromadnú dopravu, ani keby si mala ísť čo i len 50 m. Bielkoviny sú takisto dobré, ale to je spojené s cvičeniami, pri ktorých síce svaly narastú, ale škoda toho energetického úbytku a samozrejme, že môže prudko klesnúť hladina cukru. A ešte jesť najmä večer. Ak budeš mať chuť, hoci aj o polnoci, to je najlepšie, do hodinky po napraskaní zaspíš a všetko sa ti naviaže na tvoje krivky. Ale pozor! Ráno, keď sa budeš cítiť sýta, nedaj na to. Znovu sa najedz do sýtosti, kým nepocítiš plnosť. Brucho musí byť plné a musí sa ti ráno po jedle odgrgnúť. Najlepšie je jesť aj po odgrgnutí. Suma sumárum - snaž sa udržiavať brucho v stave plnosti, v podstate tzv. hladina balón.
Tak dúfam, že som ti aspoň trošku pomohol. Keď ma niečo napadne, tak ešte dopíšem.

slavka567

Domi00, nič v zlom, ale si to poriadne zabila ! Si vo fóre pre poruchy príjmu potravy. A k tomu priberaniu: Buď rada, že si taká, aká si, lebo takú hmotnosť majú modelky. Môžeš byť modelka. Ani by si neverila, koľko majú prachov. Jeden štátny rozpočet!!! Čo ja by dala za tvoju hmotnosť, lebo ja by som takú hmotnosť mala, iba ak by som mala anorexiu, čiže nemám na výber. :-( Lebo, keď si štíhľučká od prírody, tak určite to bude pre teba zábava, lebo si budeš môcť kupovať veľa chutného jedla, ale tie modelky, ktoré nie sú chudé od prírody, tak si môžu kúpiť jedine šaty, knihy, líčidlá, prostriedky na vlasy, ale chutné jedlo už nie. Ak Ťa baví modeling, tak ho určite skús.

Shrek

Rano tvaroh z dzemom a kopu ovocia labo rano ptrebuje telo najviac energie a sladit vsetko medom je daleko lepsi ako cukor a to tak 2 deci na den...vlastna skusenost:D...a spytaj sa vasich ci nemaly podobne problemy mozno sa to upravy v urcitom veku samo...urcite si z toho nerob hlavu kym ti chuti jest si v pohode:)

Shrek

Mam podobny problem a je fakt ze to je metabolizmom...neradil by som ti jest prilis vela mesa radsej si daj kazde rano cely tvaroh z nejakym dzemom abo co to dost pomaha a rano aj dost ovocia lebo s neho dostanes do seba energiu ktoru potrebujes hlavne rano...ak si das meso vymlati organizmus vela energie do tavenia taze sa nikam nedostanes...okrem toho si kup med a slad medom s tvojou vahou tak 2 deci medu na den...to je kmoja vlastna skusenost:D...a nemaj boja v tom veku to neni nic take divne povedal by som ze ak sa ti teraz nepodari pribrat tak za par rokov to pojde hore aj samo...s

maria_522585

Ahoj. Urcite si nasla vela veci na internete o tom ako pribrat, ale podla mna ked mas este len 15 rokov, moze byt tvoja podvaha vzhladom na vysku normalna. Vela dievcat najprv vyrastie do vysky a az potom sa zacne zaobalovat, lebo telo ti narastlo za tie posledne roky prirychlo a nestihlo este pribrat na vahe. Tak sa len dalej stravuj ako doteraz a ak ani po 18-tke nepriberies tak az potom je to vazne. Ja som v 15 bola chuda ako priesvitka, a vysoka, a teraz vyzeram celkom normalne si myslim.

Kendy

Papaj cely rok bagety z bageterky:D ja sem zteho pribrala 5kg :D:D alebo si kup pikovit a davaj si to 7 krat denne :D:D