Farbenie vlasov a menstruacia

anicccka

tiez som rozmyslala ze si zafarbim vlasy aj som si kupila a farbu a az potom ma napadlo ako mi niekto vravel ze pocas menstruacie farba nechyti poriadne. Ale na nete som nasla nieco o tom ze jediny suvis aky tam je, je ze pocas menstruacie vlasy viac mastneju a to moze sposobit ze farba sa neabsorbuje dostatocne na to aby vznikol pozadovany vysledok.

natallla

Kika,no vidis aj mne vtedy kedysi sice chytila ale proste nie tak dobre ako mala preto som sa toho teraz bala,ale nastastie idem zajtra kadernicke a menzes uz skoncil takze parada,snad farba a melir biely chytia tak ako maju :)) inak ake mas teraz vlasky,aku farbu si si davala?

KIka24

No tak predcsa na tom niečo je farba nechytila až tak dobre:-)Ale to dajak zvládnem vo štvrtok to pojdem ešte opraviť...

lulumba12

no mna sa kadernicka, predstav si pyta, ci nahodou nemam kramy. neviem cim to je, ani ja som tomu neverila, no zazila som to pred pol rokom na vlastnej kozi. isla som ku kadernicke, robila mi melir, farbilavlasy ako vzdy a skoro sme obe dostali infarkt - farba mi strasne zle chytila - miesto bileeho meliru som mala skoro oranzovy a to pouzila ten isty co vzdy. nechapala som, lebo som nemala kramy. no ked som prisla domov, tak som ich dostala, pricom som ich cakala az za tyzden, preto som isla ku kadernicke. asi to posobi individualne, ale kamoska mala tu istu skusenost, tak ja neviem cim to je...

KIka24

ja sa idem zajtra farbiť a mám menštruáciu tak uvidíme. Len v kútiku duše dúfam, že to nieje pravda, a farba mi pekne chytí

natallla

hmmmm,jasne no sama som zvedava lebo chcem ist uplne na blond a do toho este aj biely melir by som chcela tak uvidime ci to vobec pojde

leushka

jasne ,no takze asi je to individualne,no ktovie,ale tak mne to vychadza tak ze uz budem mat tak posledny den abo mozno uz ani nie takze snad to dopadne dobre