závislá na jedle-prosím pomôžte mi

Príspevok v téme: závislá na jedle-prosím pomôžte mi
Anka46

Ahojte....No ja mám takýto problém,nedokažem schudnúť.som závislá od jedla..aj ked si vždy poviem,no,teraz už prestanem,proste to nedokazem,a hlavne sladke.je to proste ako droga,ako cigarety,alebo alkohol.......mal už niekto takýto problém a dokázal ho vyriesit???...pretože ja by som potrebovala chudnut tak kilo za tyzden aspon tych osem mesiacov ... potom ma caka dovolenka,na ktorej musim byt schudnuta..mimochodom,moja vyska 172 vaha 97!!.som dievča....
ake cviky sa vam pri chudnuti naviac pomahali?je pravda ze korcule su na chudnutie super?
dakujem za vsetky odpovede

ja a ja :)

necital som prispevky tak snad nenapisem to co tu uz je ... skus niekoho poprosit aby ti chodil nakupovat a daj mu zoznam co ti nakupit moze a co nesmie ..ak sa nedostanes k sladkemu tak ho nebudes jest ... proste sa vyhybaj miestam kde by si sa k nemu dostala .. najviac na chudnutie pomaha kardio ako beh korcule ale rano na lacno na zaciatok aspon 30 min..a ako spravne jest to uz isto vies .. tak len tolko ko sa nedostat k sladkostiam .)drzim prsty :)

babenka1

karioll: a čo znamená, keď nemám chuť na sladké, ako skôr na slané a štipľavé: syr, čipsy, pikantné dresingy, hrianky s cesnakom, atď?

karioll

na chudnutie
kardio 40 minut obden,220-vek krat 0.6-0.7 je tep
ked mas chut na sladke znamena to ze jes malo sacharidov a telo si ich pyta vo forme aka mu najviac vyhovuje,to znamena ze musis zvysit prijem ovocia,zeleniny,cestovin,celozrnnych vyrobkov,celozrnnej ryze,zemiakov a pod.je vhodne si u nejakej dietnej sestry alebo diabetologa vypytat tabulku sacharidovych jednotiek a jest okolo 14 jednotiek.a chudnut pol kg za tyzden,aj kvoli metabolizmu,aj kvoli jojo efektu a aj kvoli kozi,aby sa ti stacila stiahnut.posilovna a brusaky a pod,az ked schudnes,inac budes tlsta a svalnata,taka mala lokomotiva:(

ARIANA18

AHOJ ANKA :)
JA MAM VPODSTATE ROVNAKY PROBLEM S JEDLOM A MAXIMALNE SO SLADKYM,JEDLO AKO TAKE MI AZ TAK VELMI NECHYBA LEBO VSETKO SOM SI DOPLNALA SLADKOSTAMI AZ KYM SOM NEPRIBRALA NA 79 KG PRI VYSKE 167 CM.A JE CAS S TYM NIECO UROBIT.NAJPRV OBMEDZIT SLADKSOTI MASTNE JEDLA A ZDRAVO SA STRAVOVAT AK TOMU PRIDAT T CVICENIE,AK CHCES DAM TI MAIL MOZES SA OZVAT A NAVZAJOM SA MOZME PDOPORIT A VYMIENAT SI RADY A USPECHY.VELA STASTIA

jemino

vies co ja by som ti poradil
kup si sikmu lavicku a rob brusaky
moja teta schudla za mesiac asi 8 kil
a budes mat aj pevne brucho a kocecky :-)

barborka3578

no bicyklovala som cele leto,takze to preferujem....korculovat sa velmi neviem,ale pekne to tvaruje nohy a boky:D takze kludne vyskusaj