Včelia materská kašička - skusenosti?

julka567

ahojte, tiež som mala problémy s cyklom, jedna známa mi odporučila včeliu materskú kašičku, mám tento výrobok www.vceliamaterskakasicka.sk som s ním veľmi spokojná,odkedy ju používam napravil sa mi cyklus a dokonca sa mi zlepšila aj pokožka a mám menej vrások, a celkovo sa cítim lepšie.

katka779

Ahojte, tu som nasla vceliu matersku kasicku za najlepsie ceny www.vceliamaterskakasicka.sk
Maju aj chladene balenie. Uz 2 mesiac to uzivam, a kramy som dostala presne na 28 den. Spravila som aj ovulacny test, konecne bol pozit :)

Miška1984

Ahojte, kašička naozaj pomáha. Mala som aj problémy s pleťou a po mesiaci vysokých dávok sa mi pleť neporovnateľne zlepšila.

Najlepšie ceny majú tu: www.facebook.com

Janka277

Ja som si dala 14 dnovu kuru 2000mg materskej kasicky, boli to take ampulky. Kupila som to psovi lebo som mu nechcela podavat druhy mesiac antibiotika a toto zevraj zvysuje celkovu imunitu a po tyzdni mal zapal prec. Ani jedna vyrazka. Neskor som sa docitala ze to pomaha pri mens.tazkostiach. Ja som mala nedostatocne vyvazene hormony cize som krvacala tak tyzden pred ocakavanou menst. Po 14 dnoch mojej kury bolo krvacanie len jeden den pred ocakavanou menst.a bolesti takmer ziadne v porovnanim s tym ake som ich mavala ze som sa nevedela postavit z postele a komunikovat :) velmi sa tomu tesim. Takze mam to vyskusane pomaha! V podavani pokracujem ale v mensej davke 900mg a uvidime ci sa zlepsi aj plet ;) vela stastia

peta111

Dobry den, kupujem si 1% matersku kasicku v mede. Az teraz som sa dozvedela, ze ju treba podavat plastovou lyzickou, nie kovovou. Viete mi niekto vysvetlit, preco to tak je? Dakujem.

Ivka 1

Dva mesiace užívania včelej materskej kašičky spolu s wild yamom dokáže upraviť menštruačný cyklus, to mám osvedčené.
Rovnako aj po ťažkých operáciach veľmi pomáha, vhodná je aj pre malé detičky s vývojovými chybami. Takže odporúčam.