Včelia materská kašička - skusenosti?

Ivka 1

Muta napis mi na mail ak chces, viem Ti poradit ohladom tazkosti s otehotnenim.
Je potrebne dovyzivit organizmus, doplnit chybajuce vitaminy a mineralne latky, zmenit pH posvy,je niekedy agresivne a moze zabijat spermie.

Muta

Dievčatá, dostala som sa na túto stránku. Prosím vás viete mi poradiť akú včeliu materskú kašičku si mám zakúpiť, ak chcem otehotnieť. Je to potrebné prediskutovať aj s lekárom? Ak má niekto s tým skúsenosti, prosím odpíšte mi. Ďakujem veľmi pekne. Snažíme sa o bábo už zopár rokov a lekári nenašli ani v jednom z nás chybu, tak nevieme v čom je vlastne problém. Ešte raz ďakujem.

ZUZULIENOCKA

Materská kašička je fakt skvela vec. Ja som ju zohnala liofilizovanú v ambulkách za 4€. Magistra mi povedala, ze v takejto forme je najúčinnejšia. Treba vyskúšať

maminaCC

ano beriem ju prave kvoli tomu aby som si upravila cyklus a ostala tehotna..preto sa pytam ze ak nahodou ostanem a budem ju brat ci neuskodi..potom samozrejme vysadim..

Ivka 1

Mamina a kvoli comu ju beries alebo chces brat ? Inak sa nic nestane ak ju uz beries a si tehotna,po potvrdeni tehotnosti mozes prejst na ine vitaminy a mineralne latky odporucane pre tehotne
zeny a spravny vyvoj plodu.