Skusky autoskola

vlockaa

na cvicisku chod hlavne pomalicky, nikam sa nemusis ponahlat. urcite to hravo zvladnes. nestresuj sa kvoli ucitelovi alebo policajtovi..mysli si, ze ides parkovat svojim autom:)

Vivina

Neviem ake to je teraz po novom.Moji znami vsak robili skusky toho roku (uz po novom)a chodili aj na cvicisko povinne a nakoniec to v skuskach ani nemali.Trosku divne.

Vivina

Ako by si sa mohla dotknut tej tyci ked ju predsa vidis a nasledne sa jej vyhybas?To skor davaj pozor aby si velmi nezacuvala daleko od nej a potom sa nasledne vracala spät.Mne to cuvanie islo.Na treningoch som dokonca isla rychlejsie pomedzi tycky lebo mi to islo hravo.Len na skuskach mi instruktor povedal,ze sice je fajn,e mi to tak ide ale na rychly slalom tu nieje nikto zvedavy :)

bojimsa

Ale stres z toho aby som sa nedotkla tycky na cvicisku,na ceste predsa nemusim v pomalickej rychlosti robti slalom dozadu atd.

salatka

tak ak budes mat na cvicisku velky stres, tak aky budes mat na cestach? pri jazde? este vacsi... len tolko nestresuj, nic take to nie je ..podla mna je to uplna pohoda..ja som stresy vobec nemala, dokonca som sa na jazdu tesila ...