Voda z vodovodu

Príspevok v téme: Voda z vodovodu
sibe im?

www.zdravie.sk

Len nevzdelany kreten moze propagovat pitie vody z vodovodu bez instrukcii, kedy sa ta voda moze pit. Preco nikde nenapisu, ze chlor je skodlivy a treba pockat, kym sa z vody odpari? Preco nenapisu, ze ak sa do tela prijima anorganicky chlor, tak sa usadza v tkanivach a sposobuje poskodenie, moze posobit ako volny radikal a pod???

jopal

Mozem sa pridat k RNG, ja tiez, ked mozem, pijem destilovanu vodu a este ziadne "buky v tele" mi neroztrhla, ba si myslim, ze je organizmu prospesna. A mineraly a ine blabla si telo ziskava inde, nie z vody. Ale kludne si kupujte mineralky a teste sa, ake "vitaminy" telu dodavate...

RNG

Nuz ked na medicine ucia, ze destilovana voda je skodliva pre telo a nedaju si povedat, hoci sami pouzivaju napr RO vodu(reverzna osmoza)na dialyzy, ktora je skoro tak bez soli, ako destilovana a miliony ludi piju aj destilovanu a este viac RO vodu na svete, tak je ta poznamka na mieste. Ja pijem destilovanu vodu, pouzivame ju aj na varenie, na caje a pod uz vyse 20 rokov, takze mne nikto nevysvetli, ze je skodliva. To je jasny blud a nechapem, ako sa mohol tak dlho udrzat a komu sluzi jeho rozsirovanie a na co.

Fallo

Používateľ kaciatko7
23.09.2009 13:57
Ohlásiť adminovi

na to, aby clovek vedel, ze voda z vodovodu je zdraviu skodliva, netreba ani vystudovat medicinu. mozno prave to studium poskodi zdravy nazor na vec. samozrejme, nech si kazdy pije, co chce, ja pijem len dojcenske, pramenite vody (napr. rajec), alebo filtrovane vody. a dokonca z nich aj varim. mineralne vody vsak tiez nie su bohvieako zdrave, tie mineraly sa do tela aj tak nevstrebu

Kaciatko--to hadam nemyslis vazne :DDD
mam pocit,ze niekomu skor poskodila ina voda :)))

elle

U nas, neviem cim to je, ale tecie mierne zazltla voda, ktorou sa aj umyvat bojim, nie este ze by som ju pila. Zijem v Ba v novostavbe, neviem cim to je, ale trubky by mali byt ciste..

micinqa

moje celkom nezaujate a neodborne hladisko: nedokazem vypit vodu z vodovodu lebo mi v nej nieco strasne nechuti, usadza sa mi y toho v hrdle nejaky povlak...keby ste mi dali 2 pohare jeden s vodou a druhy s rajcom spoznam tu vodu z vodovodu hocikedy...takze ja asi aj cisto pre tu chut ju nepijem

jednoockoo

my tiez pijeme cela rodina vodu z vodovodu, rodia su lekari, a kazdy mesiac posielaju vzorku vody na rozbory, a ziadne zavady sa za 40 rokov co ziju v nasom byte neobjavili...

mna by skor zaujimalo, ze ked ste si vsetci tak uzasne presvedceni, ze voda z vodovodu jednoducho NEMOZE byt dobra, odkial beriete tu istotu, ze voda z flase dobra je, odkial mozete vediet ze sa im tam "neposmykne" nejake svinstvo, a pod. ja mam pocit ze niektory ludia su uz tak neskutocne posadnuti, ze ziju v nejakej vzduchovej bubline, kde sa im nedostane ziadne znecistenie, atd. atd.

tiez ma udivuje ze ti co propaguju zravy zivotny styl, nakupuju litre vod vo flasi, ale akosi ich uz nezuajima ze vlastne prispievaju k znecistiu plastmi.

ako vravite, uvidi sa o par rokov, kto ostane zdravy, a kto ostane zdravy ale zahadzany plastovymi flasami.

a este nieco, "zi a nechaj zit", majme vlastne nazory, ale neodsudzujme sa nazory druhych. kazdy mame vlastnu pravdu, a vyslovit vetu " ty sa urcite mylis, to ja som ten/ta co tvrdi to spravne" je na urovni materskej skoly