Koniec sveta 2012

Príspevok v téme: Koniec sveta 2012
Malbor

V minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali.Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Co vy na to?

frff

Malbor, ty si nečítal članky?
Vedci hovoria že ten maysky kalendár nikdy nepredpovedal koniec sveta.
Vedci prišli na to že toto všetko to bolo iba marketingový podvod aby všetkých nastrašili.
Takže keby som ja bola nna tvojom mieste ja by som tomu zaručene neverila.
Ja si svoj život budem pokračovať a žiadne výmysly že ,,koniec sveta" ma neodradradia.
Takže ak tomu veríš tak ver!! Potom len budeš prekvapený keď nič nepríde.

dellya

ja som včera pozerala dokument Mayske prorotstvo a kruhy v obilí ..
ako dosť zaujímavé to bolo ...
doteraz som neverila, teraz možno sčasti aj áno..
nemyslí sa koniec sveta ako taký, má to byť nové duševné znovuzrodenie a stretnutie s niekým Velkým ...
no tak sa nechajme prekvapiť, čo bude, ak bude :D

Joo

toto som sa náhodou docitala :
Mayský kalendár stanovuje koniec 5126 rokov trvajúceho cyklu približne na 12. decembra 2012, čo by mohlo spôsobiť návrat mayského boha menom Bolon Yokte, spojeného s vojnou a tvorením sveta.
......netreba sa bat ide len o navstevu

atm

pre vsetkych apokalyptofilov mam zlu spravu - koniec sveta z 2012 sa odklada na rok 4024.. ale tentokrat to uz vyjde!!!;D

pravy huhu

Presli sme uz bodom, kedy sa neda vratit spat. Ludia prilis zhlupli a uz nie je nikto, kto by dokazal trochu realne uvazovat. Koniec sveta je na dosah.